Інші курси та матеріали. Навчальні курси, онлайн семінарі, учбові фільми.

ІНШІ ПРОЕКТИ. 

Курс для терапевтів Тоні Вайт «ТЕРАПІЯ ТРАВМИ ВІЙНИ. ТЕРАПІЯ ПТСР»5 модулів.

Курс був проведений у серпні-вересені 2022 року. Короткостроковий професійний онлайн-курс підвищення кваліфікації для підтримки та навчання українських ТА терапевтів. "Терапія Травми війни. Терапія ПТСР // War Trauma treatment. PTSD treatment " з Тоні Вайт, TSTA-P-ITAA (Австралія).5 онлайн семінарів по 3 години. Література і роздаткові матеріали. Переклад українською Тетяна Свєрдлова.Включає додатково інтервізійні зустрічі з Наталією Ісаєвою, PTSTA-P-EATA.Вартість для громадян України - 2300 гривень. Для громадян інших країн - 200 eurо.Для доступу пишіть, будь ласка, на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Illustration

Традіційні ранкові зустрічі по четвергах з Тоні Вайт.

Записи онлайн семінарів. 2 години теорії та година супервізії. Переклад Тетяна Свєрдлова. Спеціальна вартість для громадян України.Для доступу пишіть, будь ласка, на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Зараз в доступі записи наступних вебінарів:● «Робота з тривожними клієнтами»● «Робота з суїцидальними клієнтами. Антисуїцидальний контракт»● «Терапія з підлітками. Гнів та що робити»● «Психологічні ігри та відігрування» - 2 частини.● «Сім компонентів життєвого сценарію»● «Конфлікт у відносинах. Контракти для пар" - 2 частини● «Прокрастинація з точки зору Транзакційного Аналізу»● «Емоційна грамотність для терапевтів та клієнтів. Емоції в Транзакційному Аналізі: деконфьюжен»● «Емоційна грамотність для терапевтів та клієнтів. Рєкетні почуття»● «Транзакції в кабінеті психотерапевта» - 2 частини● «Симбіоз та тупики»● «Конфлікт в терапії»● «Самоушкодження та саморуйнування»● «Субособистість Демон. Теорія та Демосесії» - Частина 1
Зустрічі, які плануються в 2023:● 22 червня «РОБОТА З ПОРОЖНІМ СТІЛЬЦЕМ». РЕЄСТРАЦІЯ
●  20 липня «СУБОСОБИСТІСТЬ ДЕМОН. ТЕОРІЯ ТА ДЕМОСЕСІЇ - ЧАСТИНА 2». РЕЄСТРАЦІЯ
● 21 вересня «СИМБІОЗ, ПАСИВНІСТЬ ТА ПРИВ'ЯЗАННІСТЬ». РЕЄСТРАЦІЯ

Illustration

Учбові фільми, зняті на основі семінарів, які були проведені в Києві.

До кожного фільму йде роздатковий матеріал або претезнтація. Для детального опису і придбання натиснить посилання. Також за інформацією можна написати на емейл магазину ТА воок moc.liamg%40aukoobat 

Учбовий фільм:Др. Марк Віддоусон «Робота з діпресією в транзакційному аналізі. Покрокове керівництво».Dr. Mark Widdowson "Transactional Analysis For Depression: Treatment Manual Basic Training".Семінар охоплює важливі аспекти авторського посібники з лікування депресії .Тривалість - 4.51 години. Презентація - англійська + російська - 72 слайди.
Учбовий фільм:Марк Віддоусон «Активізація внутрішнього Турботливого Родителя».Dr. Mark Widdowson "Activating the Internal Nurturing Parent". В рамках цього семінару Марк розкриває сучасний психотерапевтичний підхід до терапії сорому , провини та критичного ставлення себе.Тривалість - 3.54 години. Презентація - англійська + російська - 62 слайди.
Учбовий фільм:Марк Віддоусон «Терапія сорому та вини. Розширена та доповнена версія».Dr. Mark Widdowson "Psychotherapy of Shame and Guilt".Тривалість - 4.51 години. Презентація - англійська + російська - 72 слайди.Семінар був проведений у Києві листопаді 2021 року.
Учбовий фільм:Марк Відоусон «Терапія пар для одного»Dr. Mark Widdowson Couples therapy for one: еffective strategies to improve relationshipsТривалість - 4.5 години .Презентація - англійська + російська - 113 слайдів.Семінар був проведений у Києві листопаді 2021 року.
Учбовий фільм:Тоні Вайт «Демонстрація Перерішення у практиці. Теорія та демонстрація перерішення.» Терапевтичне навчання. 1 серія фільму "Про творців школи Перерішення Бобі та Мері Гулдинг"2 серія. Основні поняття теорії методу перерішення." 3 серія. Вправа для терапевтів: сцена раннього рішення та діагностика матриці сценарію. Як укладається контракт на перерішення." 4 серія. Відповіді на запитання учасників семінару." 
Частина друга . ПРАКТИКА. Тоні Вайт проводить 3 сесії перерішення з клієнтами, робить паузи та озвучує вголос гіпотези терапевта для демонстрації побудови терапевтичного мислення. До кожного випадку Тоні Вайт зробив покрокове докладне опис сесії з аналізом явних та прихованих транзакцій діаграми та рекомендаціями для навчання терапевтів. Перша частина - теоретична. Друга частина - практична, демонстрація.Тривалість - 6 годин. Роздаткові матеріали - англіська-російська.Семінар був проведений у Києві листопаді 2016 року. Учбовий фільм:Тоні Вайт «Робота з суіцідальноми особистостями. Антисуіцідальні контракти»Теорія роботи із суїцидальними клієнтами та проблемами, які стоять за цим. Концепція суїциду та суїцидальне рішення . Як працювати із суїцидальними клієнтами. Підлітковий суїцид. Суїцид та самоушкодження. Суїцидальний ризик. Також професійні рекомендації по роботі та психотерапевтичному супроводу таких клієнтів. Вправа з визначення суїцидальних ризиків у клієнтів. Антисуїцидальні контракти та угоди; "аварійні люки". Рекомендації, відповіді на запитання.  Тривалість - 4 години. Роздаткові матеріали - англіська-російська. Семінар був проведений у Києві листопаді 2016 року.
Учбовий фільм:Тоні Вайт "Тілесний сценарій. Робота з тупиками 3-го рівня".Розглядається як життєвий сценарій закладається в тілі, те що в ТА називають тілесним сценарієм. Даний семінар був розроблений на замовлення українських фахівців ТА та представляє унікальний теоретичний зміст та практичні напрацювання з терапевтичного досвіду Тоні Вайта. Також розглядаються можливості поєднання терапії реперентінгу та перерішення.Тривалість - 3 години. Роздаткові матеріали - англіська-російська. Семінар був проведений у Києві листопаді 2016 року.

Ласкаво запрошуємо до нашої маленької та доброзичливої крамнички ТАвоок!

Книги з Транзакційного аналізу. Для детального опису кожної книги пройдіть, будь ласка, за посиланням.

Illustration