101 КУРС ВВЕДЕННЯ В ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІЗ
Офіційний міжнародний базовий курс Введення у Транзактний аналіз проводиться за єдиним стандартом, який розроблений Міжнародною та Європейською асоціаціями ТА у всьому світі. Тривалість 12 годин. 101 курс проводять сертифіковані ЕАТА та ITAA міжнародні інструктори 101 курсу. Проходження 101 курсу підтверджується Офіційним міжнародним сертифікатом ЄАТА.

ДАТИ 101 КУРС В 2024 РОЦІ: ● 6-7 липня● 26-27 жовтня● 14-15 грудня
початок 202 курсу 18-19 січня 2025

Детальну інформацію та питання можна задати координатору курса: moc.liamg%40loohcsnoisicederТелеграм https://t.me/RedecisionSchoolІнстаграм https://www.instagram.com/redecision_school/ФБ група https://www.facebook.com/groups/schoolredecisiontonywhite

ПРОГРАМА 101 КУРСУ:

Знайомство з базовою філософією та принципами Транзакційного Аналізу.Розгорнуто з практичними вправами проводиться знайомство з основними концепціями та моделями ТА.
ТЕМИ КУРСУ:
● Визначення транзакційного аналізу. Основні цінності (філософські засади). Розвиток ТА у світі: від Берна до наших днів.
● Теорія Особистості: Его-стани Батько-Дорослий-Дитина. Діагностика его-станів. Винятки та внутрішній діалог. Індивідуальна егограма (тест).
● Теорія Комунікації: власне, транзактний аналіз. Що таке транзакція? Як проводити аналіз транзакцій. Три правила комунікації за Е. Берном.
●  Погладжування. Основні потреби (голод): голод за стимулами, структурою, за визнанням. 6 способів структурування часу.
● Теорія Життєвого сценарію: 4 Ок життєві позиції. Формування сценарію як несвідомого життєвого плану. Як проходить аналіз сценарію життя. Складові сценарію: ранні рішення, драйвери, заборони, батьківські програми, атрибути. Дослідження сценарію. Способи зміни сценарію. Автономія.
● Психологічні ігри – спосіб задоволення потреб. Ступінь ігор, види, особливості, розплати. Формула гри за Берном. Драматичний трикутник Карпмана: Рятівник-Жертва-Преслідувач. Варіанти виходу із ігор.
● Емоції у Транзактному Аналізі. Від емоційного рекету до емоційної обізнаності. Автентичні та рекетні почуття. Сценарна (рекетна) система, що самопідтримується.
● Застосування ТА. Методологія ТА. Подальше навчання.
Слухачі отримують роздатковий матеріал, запис курсу. Міжнародний сертифікат ЕАТА.

ДЛЯ КОГО КУРС:

Для спеціалістів та для особистого розвитку. 101 базовий курс ідеально підходить для знайомства та введення в метод ТА:● для психологів, психотерапевтів, які зацікавлені в розвитку і хочуть базово і професійно познайомиться з методом та основними моделями Транзактного аналізу.
● для фахівців, які працюють у сфері спілкування з людьми - організації, викладання, тренери, HR, управління, комунікації, реклама - для розуміння психологічних процесів комунікації та розширення можливостей побудувати емоційно грамотне спілкування та простір.
● добре підходить для тих, хто зацікавлений в особистому розвитку та хоче застосувати моделі аналізу для розуміння особистих процесів, у особистих відносинах, з дітьми, з батьками, в сімейних відносинах.
● для тих, хто хоче розпочати довгострокове професійне навчання у Транзакційному Аналізі цей курс є обов'язковим.
ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ!