101 КУРС ВВЕДЕННЯ В ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІЗ
Офіційний міжнародний базовий курс Введення у Транзактний аналіз проводиться за єдиним стандартом, який розроблений Міжнародною та Європейською асоціаціями ТА у всьому світі. Тривалість 12 годин. 101 курс проводять сертифіковані ЕАТА та ITAA міжнародні інструктори 101 курсу. Проходження 101 курсу підтверджується Офіційним міжнародним сертифікатом ЄАТА.

ДАТИ 101 КУРС В 2022 РОЦІ:
16-17-18 ЛИСТОПАДА - онлайн реєстрація email: moc.liamg%40loohcsnoisiceder17-18 ГРУДНЯ - онлайн реєстрація email: moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Організатор курсу: Лана Короленко
+380956134136 email: moc.liamg%40loohcsnoisiceder
Телеграм https://t.me/RedecisionSchool
Інстаграм https://www.instagram.com/redecision_school/

Illustration

КУРС ПРОВОДИТЬ:

ІСАЄВА НАТАЛІЯ – психолог, психотерапевт.Сертифікований Транзактний Аналітик СТА-P-EATA, попередній тренер та супервізор PTSTA-P-EATA, інструктор 101 курсу з міжнародною акредитацією.           Досвід професійного навчання та практики у ТА 15 років.           Керівник та навчальний тренер Школи Емоційної грамотності           Ко-тренер та супервізор у Міжнародній Школі Перерішення з Тоні Вайт           Керівник Інституту Транзактного аналізу в Організаціях.           Видавець книг з Транзактного Аналізу.
Почесний член Української Спільноти Транзакційного АналізуЧлен Європейської та Міжнародної асоціацій ТА.Екс-президент Української Асоціації ТА, Почесний член Української Спільноти ТА.

ПРОГРАМА 101 КУРСУ:

Знайомство з базовою філософією та принципами Транзактного Аналізу.Розгорнуто з практичними вправами проводиться знайомство з основними концепціями та моделями ТА.
ТЕМИ КУРСУ:
● Визначення транзактного аналізу. Основні цінності (філософські засади).  Розвиток ТА у світі: від Берна до наших днів.
● Теорія Особистості: Его-стани Батько-Дорослий-Дитина. Діагностика его-станів.   Винятки та внутрішній діалог. Індивідуальна егограма (тест).
● Теорія Комунікації: власне, транзактний аналіз. Що таке транзакція?  Як проводити аналіз транзакцій. Три правила комунікації за Е. Берном.
●  Погладжування. Основні потреби (голод): голод за стимулами, структурою, за визнанням.  6 способів структурування часу.
● Теорія Життєвого сценарію: 4 Ок життєві позиції.  Формування сценарію як несвідомого життєвого плану. Як проходить аналіз сценарію  життя. Складові сценарію: ранні рішення, драйвери, заборони, батьківські програми,   атрибути. Дослідження сценарію. Способи зміни сценарію. Автономія.
● Психологічні ігри – спосіб задоволення потреб.  Ступінь ігор, види, особливості, розплати. Формула гри за Берном.  Драматичний трикутник Карпмана: Рятівник-Жертва-Преслідувач.  Варіанти виходу із ігор.
● Емоції у Транзактному Аналізі. Від емоційного рекету до емоційної обізнаності.  Автентичні та рекетні почуття. Сценарна (рекетна) система, що самопідтримується.
● Застосування ТА. Методологія та. Подальше навчання.
Слухачі отримують роздатковий матеріал, запис курсу. Міжнародний сертифікат ЕАТА. 

ДЛЯ КОГО КУРС:

Для спеціалістів та для особистого розвитку. 101 базовий курс ідеально підходить для знайомства та введення в метод ТА:
              - для психологів, психотерапевтів, які зацікавлені в розвитку і хочуть базово і                професійно познайомиться з методом та основними моделями Транзактного аналізу.
              - для фахівців, які працюють у сфері спілкування з людьми - організації,                викладання, тренери, HR, управління, комунікації, реклама - для розуміння                психологічних процесів комунікації та розширення можливостей побудувати                емоційно грамотне спілкування та простір.
              - добре підходить для тих, хто зацікавлений в особистому розвитку та хоче застосувати                           моделі аналізу для розуміння особистих процесів, у особистих відносинах, з дітьми, з                 батьками, в сімейних відносинах.
              - для тих, хто хоче розпочати довгострокове професійне навчання у Транзактному Аналізі                цей курс є обов'язковим.


ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ!