ЧЛЕНСТВО В ТРАНЗАКЦІЙНІЙ СПІЛЬНОТІ

Про УСТА

Українська Спільнота Транзакційного Аналізу (УСТА) заснована 12 лютого 2020 р. Головний офіс розташований у Києві (Україна).  Завітайте на сайт УСТА!Спільнота є афільованим членом Европейської Асоціації ТА. Інформація на сайті ЕАТА. Це означає що ставши членом національної Української Спільноти ТА Ви отримуєте членство в Европейський Асоціації ТА. 
Метою діяльності організації є об’єднання спеціалістів, що практикують Транзакційний Аналіз (далі – ТА) та розвиток методу ТА в Україні.Основними напрямами діяльності Організації, в установленому законом порядку та в межах наданої чинним законодавством компетенції, є:- розвиток прогресивних ідей, розробок, науково-теоретичних та науково-практичних підходів, наукових досліджень, стандартів, терапевтичних програм, навчальних програм підготовки спеціалістів у галузі консультування, психотерапії, організації, освіти у методі транзакційний аналіз;- сприяння організації та координації учбових курсів і програм у методі ТА;- сприяння організації і проведенню різноманітних конференцій, конгресів, фестивалів, сімейних таборів, семінарів та інших зустрічей присвячених ТА;- сприяння розвитку та удосконаленню якості психологічних та психотерапевтичних послуг в Україні;- розвиток професійної етики роботи фахівців у методі ТА;- забезпечення відповідності навчання, сертифікації та практики спеціалістів у методі ТА в Україні внутрішнім та міжнародним стандартам;- сприяння становленню спільноти спеціалістів у методі ТА та захист її прав та інтересів;- сприяння міжнародному співробітництву в галузі ТА.

IllustrationIllustration

Переваги членства в УСТА

 • НАВЧАННЯ/РОЗВИТОК

  ● Сертифікація ПРАКТИК ТА● Інтервізії/супервізії● Підписання контрактів на статус CTA, PTSTA, TSTA● Участь у Менторській програмі як ментор/менті● Advanced Training Academy

 • БІБЛІОТЕКА/ЖУРНАЛ

  ● Доступ до online-бібліотеки спільноти● Підписка на журнал Dialogues of USTA та публікація статей● Книжковий/відеоклуб «Читай та дивись в УСТА»

 • СПІВПРАЦЯ/АФІЛІАЦІЯ

  ● ЄATA (Європейська асоціація ТА)● НПА (Національна психологічна асоціація)● УСП (Українська спілка психотерапевтів)

 • ПРОСУВАННЯ

  ● Розміщення в реєстрі● Інтерв'ю-знайомство на каналі УСТА● Реклама продуктів у групі FB

 • ЗНИЖКИ/ СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ

  Події під патронатом УСТА (курси, конференції, круглі столи)

 • ЗАЛУЧЕННЯ

  ● Опитування● Zoom-збори, зустрічі● Загальні збори

Як стати членом УСТА

Розгляд анкет проходить 1 раз на місяць (останній понеділок місяця)


Після заповненні реєстраційної форми і підтвердження Вашої кандидатури Радою УСТА, Ви отримаєте реквізити для оплати на вказаний Вами емейл. Будь ласка, сплатіть внесок.Збережіть квитанцію, або зробіть скріншот про оплату, або напишіть повідомлення "оплачено сума/дата/час" та надішліть зворотнім листом.
Ви отримаєте Вітальний лист Президента УСТА.У листі буде членське посвідчення, доступ до бібліотеки УСТА, а також запрошення до закритої Групи для членів УСТА, де ви можете представитися та брати участь в активностях для членів нашої спільноти.
Відповідальна особа: Ангеліна Сашко - віцепрезидентка УСТАmoc.liamg%40ertnecyspymfacebook.com/angelina.sashkoБудь ласка, звертайтися за інформацією.
Ласкаво просимо до УСТА!