ПРО МЕНЕ

Добрий день

Мене звуть Наталія Ісаєва. Я психолог, психотерапевт у методі Транзакційного аналізу.
Вивчаю, розвиваю та практикую метод ТА понад 14 років і сподіваюся робити це й надалі.
Основний напрямок моєї діяльності: Психотерапія. Провожу навчання професійному транзакційному аналізу - 101 курс та 202 курс.Супервізія - індивідуальна та групова за міжнародними стандартами ТА.Підготовка до складання міжнародного іспиту на здобуття СТА - сертифікований транзакційний аналітик.Терапія: індивідуальна клієнтська практика, терапевтичні групи, терапевтичні марафони. 
Додатковий напрямок: ТА в Організаціях. Організатор міжнародних навчальних проектів у Транзактному Аналізі.Видавник літератури - книг з Транзакційного Аналізу.

Illustration

Ще про мене:
● Засновник та керівник Школи Емоційної грамотності.З 2012 року я проводжу тренінги та навчання Емоційної грамотності – базовий тренінг за Клодом Штайнером та сучасна інформація щодо емоцій в ТА. Тренінг для розуміння і саморегуляції щодо емоційної сфери. Для бажаючих та терапевтів. Тренінг тренерів для тих, хто хоче вести Тренінг Емоційної Грамотності.
● Терапевтичний практикум Сценарій життя та марафон "Тілесний сценарій".Моя любов в ТА - це дослідження Сценарія як несвідомого плану життя. Моя гордість та розробка терапевтичного практикуму "Дослідження Сценарія життя за допомогою улюбленої дитячої казки", також я співавтор терапевтичного практикуму "Тілесний сценарій. Дослідження за допомогою Улюбленої дитячої казки" в ТА. Проводжу групові терапевтичні практикуми дослідження сценарію. Спільно з Булгаковою Катериною проводимо терапевтичний марафон "Тілесний сценарій у ТА".
● Міжнародна Школа Перерішення, яку ми створили спільно з Тоні Вайт, TSTA-P-ITAA (Австралія)Це CPD Continuing professional development course - курс навчання та підвищення кваліфікації для терапевтів ТА з подальшою сертифікацією - години Advanced TA training. Теорія та практика сучасної Школи Перерішення. З 2021 ко-тренер та супервізор у Міжнародній Школі Перерішення.

Мій професійний лог:
У мене дві вищі освіти. Перша за спеціальністю "Фінанси" Київський Славістичний університет (2000 рік випуск) та друга за спеціальністю "Психологія" Київський Національний Університет ім.Т. Шевченка (2007 рік випуск).
Транзакційному аналізу я почала навчатися у 2006 році на 202 курс В. Гусаковського у Києві. Професійну діяльність як терапевт у Транзакційному Аналізі розпочала у 2007 році. І на сьогоднішній час у моєму професійному лозі понад 2000 годин міжнародного навчання, понад 800 годин індивідуальної та понад 600 годин групової клінічної практики. 
Глибокий вплив на мій професійний розвиток був під час моєї роботи асистентом, а в подальшому ко-тренером на міжнародних терапевтичних марафонах Перерішення с Тоні Вайтом. Це більш 100 годин практики групової терапевтичної роботи за учаниками різних країн: Україна, Польша, Казахстан, Росія, Австралія тощо. 
Досвід отримання міжнародної сертифікації у ТА. Добрий досвід як писати письмові роботі і складати усні іспити, проходити та отримувати міжнародну сертифікацію в Европейській асоціації Транзакційного Аналізу.
Внесок у розвиток ТА в Україні – з 2013 по 2017 Президент Української асоціації ТА. За час мого президентства Українська асоціація ТА набула значного розвитку та розширення в европейському та міжнародному просторі. ЇЇ чисельність сягала більш 200 членів, проводились національні і міжнародні конференції, отримали міжнародну кваліфікацію значна кількість фахівців, навчальні проекті отримали значного розвинення і багато іншого.
З 2020 року засновник та Почесний член Української Спільноти ТА. Член Ради УСТА. Разом з колегами підтримую подальший розвиток ТА в Україні. 
Організатор національних та міжнародних конференцій ТА в Україні. Разом з колегами були організовані чисельні конференції ТА що сприяло знайомству і розвитку. 

Додатково.
ВИДАННЯ КНИГ. Організація професійного перекладу та видання книг з Транзактного Аналізу.Власник маленької та доброзичливої крамничики TAbook, в якої ми продаємо книги та матеріали з Транзакційного Аналізу.
Я організувала переклад та видавництво більш ніж 10 книг з ТА. Таких як, Клод Штайнер "Емоційна грамотність", Тоні Вайт "Робота з суіцідальними особами", Тоні Вайт "Терапія Перерішення сьогодні", Джон МакНіл "Забороняючі послання" та інші.
Завдяки цієї діяльності у мене з'явився великий досвід роботи з унікальними матеріалами ТА.
Будь ласка, завітайте на сайт крамнички ТАвоок: https://tabooks.com.ua
ОРГАНІЗАЦІЯ ПОДІЙ. Мені подобається запрошувати фахівців ТА з усього світу та організовувати навчання, зустрічі, знайомства.
Була співорганізатором приїзду в Україну засновників методу ТА Стівена Карпмана, Клода Штайнера (2011 рік, спільно із Севальневою З.).Запрошувала та організувала візити та навчання в Україні з провідними фахівцями ТА – Гюнтер Мор (Німеччина), Аннет Ділман (Німеччина), Тоні Вайт (Австралія), Гаррі Герт (Нідерланди), Марк Віддоусон (Великобританія). Організатор онлайн зустрічей з Джоном МакНілом.
Отже,
На даний момент я є Міжнародним Сертифікованим Транзакційним аналітиком у галузі Психотерапія - СТА-Р-ЕАТА/ITAA
Попереднім Тренером та Супервізором у Транзакційному Аналізі - тренер та супервізор з міжнародною акредитацією у ТА - PTSTA-P-EATA/ITAA
Інструктором Міжнародного офіційного базового курсу 101 Введення в ТА.
Кандидатом на СТА в області Організаційого ТА.
Провожу професійне навчання з ТА, тренінги, супервізії, консультації, групи.
Email для контакту moc.liamg%40nnabrub
Запрошую у світ Транзакційного Аналізу зі мною!