БІБЛІОТЕКА 202 КУРСУ

ГРУППА УСТА – 12. 2023

Книги ТА, які рекомендовані до придбання.

Підручники:

● «СУЧАСНИЙ ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛИЗ» Ян Стюарт, Вен Джойнс , 2017 ● ИНТО ТА. Погружение в Транзактний Анализ, 2016 ●  Марк Віддоусон «Транзакційний аналіз: 100 ключових аспектів і технік», 2 видання● Роксана Ящук "Перший рік в ТА. Робочі матеріали", 2023
КРАМНИЧКА ТАBOOK

Книги Еріка Берна:

● «Ігри, в які грають люди», 2012● «Люди, які грають у ігри», 2007 р.● «Введення в психіатрію та психоаналіз для непосвячених», 2010 р.● «Секс у підлітковому коханні», 2009 р.● «Групова психотерапія», 2004 р.● «Лідер та група», 2016 р.


Книги Клода Штайнера

● «Сценарії життя людей. Школа Еріка Берна»● «Емоційна грамотність: інтелект із серцем»● «Ігри, в які грають алкоголіки», 2003 р.● «Лікування алкоголізму», 2004 р.● «Зворотний бік влади. Прощання з Карнегі або революційний посібник для маріонеток», 2006 р.● «Білі починають та виграють», 2005 р.● «Казка про Пухнастиків»


КНИГИ ТА

● Стівен Б. Карпман «Життя вільне від ігор», 2018● Томас Харріс «Я Ок - Ти - Ок», 2019● Джеймс, Мюріель; Джонгвард, Дороті «Народжені перемогати. Транзактний аналіз із гештальт вправами», 1995 р.● Джулі Хей "Транзакційний аналіз для тренерів", 2020● Кора Крістан "Транзакційни аналіз в бізнесі"● Боб та Мері Гулдинг «Психотерапія нових рішень», 2001 р.● Тоні Вайт «Терапія Перерішення сьогодні. Реляційний підхід до Перерішення в транзакційному аналізі»», 2020● Тоні Вайт «Робота із суїцидальними особами. Керівництво до розуміння, оцінки та підтримки», 2011 р.● Тоні Вайт «Залишитися живим. Посібник з антисуїцидального контракту», 2018 р.● Тоні Вайт «Терапія характеру», 2018● Тоні Вайт «Творчі почуття. Практичний посібник з емоційної грамотності для батьків та дітей. Як розуміти почуття вашої Дитини та справлятися з ними», 2018● Річард Г. Ерскін, Джанет П. Морсунд, Ребекка Л. Траутманн "За межами емпатії. Терапія контакт-в-відносинах", 2021● Річард Г. Ерскін, Джанет П. Морсунд «Інтегративна психотерапія в дії», 2018
Список доповнюється

Heading photo

Журнал ТАJ - це офіційне міжнародне видання ITAA

З офіційного сайту:Це міждисциплінарний рецензований журнал, який зосереджується на теорії транзакційного аналізу, принципах і застосуванні в різних сферах, включаючи психотерапію, консультування, освіту та організаційний розвиток. Публікується щокварталу з 1971 року, він пропонує наукові статті з усіх теоретичних точок зору та сфер застосування, включаючи кількісні та якісні дослідження, тематичні дослідження, огляди літератури, огляди книг і есе. Фахівцям ТА рекомендується мати змогу знайомитись з матеріалами які опубліковані в TAJ.Доступ до журнала в електроному форматі отримують члени ITAA. Як стати членом ITAA дивись за посиланням:

Heading photo

Міжнародний журнал «Dialogues of USTA»

– це простір, де можуть публікуватися фахівці, які використовують у своїй роботі метод транзактного аналізу.
Наше видання унікальне, адже «Dialogues of USTA» це науково-прикладний журнал, а значить, у нас є багато різних форм взаємодії з авторами – наукові статті, есе, інтерв'ю та багато інших. Головне – ваше бажання розповісти про досягнення та досвід. Журнал виходить в електронному вигляді щокварталу. Для членів Української Спільноти транзакційного аналізу (УСТА) поширюється безоплатно. Для широкого кола читачів журнал доступний за передплатою.Запрошуємо до співпраці нових авторів!

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ГРУПИ УСТА-12 СТВОРЕНА БІБІЛІОТЕКА 202 КУРСУ З МАТЕРІАЛАМИ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ТА. БІБІЛІОТЕКА поДІЛЕНА НА МАТЕРІАЛИ ДО КОЖНОГО СЕМІНАРУ 202 КУРСУ.

Користуватися бібліотекою можуть студенти групи УСТА-12.Матеріал надан студентам 202 курсу для навчання та некомерційного використання. Підлягає розповсюдженню між учасниками групи УСТА-12. Матеріал може використовуватись для цитування з повною назвою та вказівкою авторів.
До кожного семінару йдуть витяги глав з підручників, статті та матеріали. 
Підручники:    ● INTO TA. A Comprehensive Textbook on Transactional Analysis. Edited by William F. Cornell, Anne de Graaf, Trudi Newton, and Moniek Thunnissen, 2016 https://www.karnacbooks.com    ● Марк Віддоусон «Транзактний аналіз: 100 ключових аспектів і технік». // Mark Widdowson ‘Transactional Analysis: 100 Key Points and Techniques’, 2009 https://www.karnacbooks.com    ● "Сучасний Транзакційний аналіз" Ян Стюарт, Вен Джойнс , 2017.