КОНСУЛЬТАЦІЇ. СУПЕРВІЗІЇ

ІНДИВІДУАЛЬНІ ТА ГРУПОВІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Illustration

ПСИХОТЕРАПІЯ

Індивідуальна сесія. Дорослі, питання відносин, депресія, робота з життевим сценарієм, перерішення, питання особистого розвитку: вікові кризи, творчі особистості. Проблеми з самореалізацією. Індивідуальні запити.   

 • ІНДИВІДУАЛЬНА СЕСІЯ 60 ХВИЛИН

  50 ЕВРО

  За наявності місць. Для запису на індивідуальну консультацію, будь ласка, напишіть на e-mail moc.liamg%40nnabrub (надаю відповідь протягом 4 робочих днів)

Підтримуючи консультації. Актуальні теми: травматичний досвід під час війни. Складнощі з адаптацією. Прояви ПТСР. Вартість сесії - індивідуальна, залежить від запиту по темі (за наявності місць). 
Групова терапія. Участь в закритій групі. Обмежена кількість участників. Наявність такої групи на даний час уточнюйте, будь ласка, написавши на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder
Згідно етичних рекомендацій щодо терапевтичного процесу буду рекомендувати коллег в наступних випадках:● якщо я є навчающим тренером в тому проекті, в якому Ви навчаєтесь (202 курс);● якщо Ви приймаєте участь в супервізійнй групі де я - супервізор;● якщо у мене з Вами є інші відносини: професійні, дружні, колегіальні.

супервізія

 • ІНДИВІДУАЛЬНА супервізія 60 ХВИЛИН

  40 ЕВРО


 • ІНДИВІДУАЛЬНА супервізія 60 ХВИЛИН для студентів групи уста 12

  35 евро


Для запису на індивідуальну супервізію, будь ласка, напишіть на e-mail moc.liamg%40nnabrub(надаю відповідь протягом 4 робочих днів)
Групова супервізія. Дивись розклад супервізійних груп.Також умови Самоорганізованих СВ груп для фахівіців ТА.Докладніша інформація, вартість, реєстрація moc.liamg%40loohcsnoisiceder -ПІДГОТОВКА ДО СКЛАДАННЯ ІСПИТУ СЕРТИФІКОВАНИЙ ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІТИК - СТА.Спонсор для СТА, укладання контракту з підготовки до написання та складання іспиту СТА в ЄАТА та ІТАА:індивідуальні супервізії з написання письмової роботи та підготовки до усної частини іспиту – 60 хвилин онлайн – 40 євро./за вимогами ЄАТА має бути не менше 40 годин супервізій із основним спонсором/
Для заключення контракту на підготовку до міжнародного іспиту обов'язкова попередня співбесіда. Для подальшої інформації напишіть, будь ласка, на емейл moc.liamg%40nnabrub______________________________Вартість вказана на 2024 рік.