Вартість навчання 202 курс 2023 рік

транзактный анализ обучение алматы, транзактный анализ в психотерапии берн, интегративный транзактный анализ

ФОРМАТИ НАВЧАННЯ ТА УМОВИ ОПЛАТИ.

БУДЬ ЛАСКА ЗАРЄЄСТРУЙТЕСЬ НА НАВЧАННЯ.Після підтвердження Вашої участі на курсі ми надислаємо реквізити для оплати на Ваш емейл.

Ви можете обрати наступні формати навчання на 202 курсі ТА в Психотерапії:

● "КУРС ПІДГОТОВКИ ДО МІЖНАРОДНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ"
навчання та професійна підготовка до Національної сертифікації Практик ТА та Міжнародної сертифікації в Транзакційному Аналізі - СТА. По закінченню кожного модулю, при виконнані умов навчання та складання заліку, години навчання підтверджуються сертифікатом Advanced TA Training за підписом тренера та підтвердженим Українська Спільнота Транзакційного Аналізу УСТА.
У вартість входить:
  відвідування курсу, доступ до запису семінарів та інших відеоматеріалів;
  користування Бібліотекою 202 курсу Група УСТА -12;
  доступ до професійних учбових матеріалів з ТА: витяги з глав з базових та сучасних підручників, включаючи глави сучасного підручника ІNТО ТА;
  статті TAJ: базові та сучасні, опитувальники, робочі зошити до семінарів та практикумів, українською, російською, англійською;
  в рамках семінару та практикумів можливість отримати супервізію;
  відвідування безкоштовних інформаційних зустрічей з тренером щодо умов сертифікації, складання професійного логу та ін.;
  спілкування, можливість задавати питання щодо теорії тренеру та підтримка в закритій ФБ групі та закритому ТГ чаті;
  участь у інтервізійних групах, інформаційна підтримка щодо організації груп;
  інформаційна підтримка від навчаючих тренерів.

● «ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ»Ви можете відвідувати обрані семінари для особистого розвитку. Сертифікат про відвідування за підписом тренерів. У вартість входить: відвідування семінару та практикуму, роздаткові матеріали до цього семінару, доступ до запису, сертифікат Advanced TA Training за семінар та практикум, за умови повної присутності на курсі.________________________Реєстрація за повною передоплатою.
Повернення оплати: повністю до початку семінару, в день семінару 50% від внесеної суми, виключаючи ситуації форс мажору.
З усіх питань та для уточнення звертайтесь, будь ласка, на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder координатор Альона Прилуцька

Вартість навчання на 202 курсі "ТА В ПСИХОТЕРАПІЇ"

Вартість навчання на Першому модулі 8 семінарів є фіксованою до 15 жовтня 2023 року.

Громадяни України:

 • КУРС ПІДГОТОВКИ ДО МІЖНАРОДНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ

  3200 гривень

  - за умови внесення передоплати за 2 семінари**при виконанні цієї умови далі Ви маєте змогу сплачувати 3200 гривень за кожен семінар та практикум до кінця модулю.

 • ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ

  3500 гривень

  Ви можете відвідувати обрані семінари для особистого розвитку

Громадяни інших країн, для учасників з інших країн:*

 • КУРС ПІДГОТОВКИ ДО МІЖНАРОДНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ

  90 евро

  - за умови внесення передоплати за 2 семінари**при виконанні цієї умови далі Ви маєте змогу сплачувати 90 евро за кожен семінар та практикум до кінця модулю. * (крім громадян РФ та Білорусь згідно Закону України про зупинку співпраці)

 • ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ

  130 евро

  Ви можете відвідувати обрані семінари для особистого розвитку. * (крім громадян РФ та Білорусь згідно Закону України про зупинку співпраці)

УМОВИ ПРИЄДНАННЯ ДО "КУРСУ ПІДГОТОВКИ ДО МІЖНАРОДНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ":Студенти, які хочуть приєднатися до форми навчання “Курс до підготовки до Міжнародної сертифікації” та пропустили попередні зустрічі, потрібно:ПЕРШИЙ ВАРІАНТ:● придбати запис семінару, куди входить: запис теоретичного семінару, практикуму, доступ до роздавальних матеріалів.● отримати доступ та прослухати запис;● пройти перевірочний тест до семінару;● написати 3 цитати в щоденник цитат і 1 у закриту групу у ФБ;● по можливості обговорити тему в інтервізійній групі.
Після проходження перевірочних тестів, повідомити на емейл. Тренер перевірить тест, наявність цитат і дасть зворотний зв'язок. Якщо все ок, тоді проходження семінару зараховується. Цього буде достатьно щоб прийти на залік по завершенню року навчання.
ДОДАТКОВО. Якщо студенту потрібен сертифікат, що підтверджує проходження даного семінару, тоді потрібна особиста зустріч "Перевірка знань" з тренером для співбесіди. Студент залишає заявку на емейл і тренер призначає час і дату зустрічі. На зустрічі (1 година) проходить перевірка знань в форматі супервізійних питань максимум по темам двох семінарів. Вартість такої зустрічі – 600 гривень/30 евро (1 година).
ДРУГИЙ ВАРІАНТ: студент приєднується до навчання, обираючи найближчий семінар. Виконує умови починаючи з моменту приєднання. А пропущені теми семинарів проходить на іншому 202 курсі у тренера відповідного рівня сертификації. В такому випадку студент надає сертификати за пройдені семінари за підписом тренера. При такому варіанті студент проходить залік, а загальний сертифікат отримує при наданні відповідних сертификатів.

Придбання запису теоретичного семінару, включаючи доступ до роздаткових матеріалів, без приєднання до курсу:● 3900 гривень - для громадян України.● 140 євро - для громадян інших країн* * (крім громадян РФ та Білорусь згідно Закону України про зупинку співпраці)
З усіх питань та для уточнення звертайтесь, будь ласка, на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder координатор Альона Прилуцька