Вартість навчання 202 курс 2023 рік

Illustration

УМОВИ ОПЛАТИ.

Після підтвердження Вашої участі на курсі ми надислаємо реквізити для оплати на Ваш емейл.

Ви можете обрати два формата навчання на 202 курсі Психотерапія.
"КУРС З СЕРТИФІКАЦІЄЮ" - навчання та професійна підготовка до Національної сертифікації та Міжнародної сертифікації в Транзакційному Аналізі. Сертифікати про проходження повного курса навчання.У вартість входить: ● відвідування курсу, доступ до запису семінарів ті інших відеоматеріалів;● користування Бібліотекою 202 курсу Група УСТА -12;● доступ до професійних учбових матеріалів з ТА: глави з базових та сучасних підручників, включаючі переклад сучасного підручника ІNТО ТА. ● статті TAJ: базові та сучасні, опитувальники, робочі зошити до семінарів та практикумів, українською, російською, англійською.● в рамках практикуму можливість отримати супервізію. ● відвідування бесплатних інформаційних зустрічей з тренером щодо сертифікації, складання професійного логу та ін. ● міжнародний сертифікат УСТА за семінар і практикум, за умови повної присутності на курсі. ● спілкування, можливість задавати питання щодо теорії тренеру та підтримка в закритій ФБ группі та закритому ТГ чаті. ● участь у інтервізійних групах.
«ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ» - Ви можете відвідувати обрані семінари для особистого розвитку. Сертифікат про відвідування.У вартість входить: відвідування семінару та практикуму, роздаткові матеріали до цього семінару, доступ до запису, міжнародний сертифікат за семінар та практикум, за умови повної присутності на курсі.________________________Реєстрація за повною передоплатою, або за передоплатою 50%. До початку семінару потрібно внести повну суму.
Повернення оплати: повністю до початку семінару, в день семінару 50% від внесеної суми, виключаючи ситуації форс мажору.
З усіх питань та для уточнення звертайтесь, будь ласка, на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder адміністратор Короленко Лана.

Вартість навчання на 202 курсі Психотерапія  

Вартість навчання на Першому модулі 8 семінарів є фіксованою до 15 жовтня 2023 року. 
Громадяни України:● КУРС З СЕРТИФИКАЦІЄЮ:Вартість: 3200 гривень за умови внесення предоплати за 2 семінара.Семінар 12 годин. Практикум 3 години.При виконанні цієї умови далі Ви маєте змогу сплачувати 3200 гривень за кожен семінар та практикум до кінця модулю.
● ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ.Вартість: 3500 гривен.Семінар 12 годин. Практикум 3 години.
Громадяни інших країн, для учасників з інших країн*:● КУРС З СЕРТИФИКАЦІЄЮ:90 евро (еквівалент) за умови внесення предоплати за 2 семінара.Семінар 12 годин. Практикум 3 години.При виконанні цієї умови далі Ви маєте змогу сплачувати 90 евро (еквівалент) за кожен семінар та практикум до кінця модулю.
● ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ:Вартість: 130 евро (еквівалент)Семінар 12 годин. Практикум 3 години.

УМОВИ ПРИЄДНАННЯ ДО «КУРС З СЕРТИФІКАЦІЄЮ»:Ви можете приєднатися до поточного навчання за виконанням умов:● Ви маете придбати запис пропущених теоретичних семінари відповідно вартості 3500 гривень - громадяни України, 130 євро громадани інших країн.● Переглядаєте теоретичні семінари, виконуєте домашнє завдання до кожного семінару: перевірочний тест та цитати, відпрацьовує завдання практикуму в інтервізійних групах.● Для отримання сертифікату за пропущені семінари потрібно буде відвідати групу «Співбесіда для перевірки знань», яка проходитиме раз на 2 місяці протягом 2-х годин. На якій тренер має з Вами бесіду для перевірки знань пропущених семінарів. Після відвідин групи видається міжнародний сертифікат УСТА за семінари. Вартість групи «Співбесіда для перевірки знань» – 600 гривень/30 євро

Придбання запису теоретичного семінару:3900 гривень для громадян України.140 євро для громадян інших країн* 


*(крім громадян РФ та Білорусь згідно Закону України про зупинку співпраці).