Вартість навчання 202 курс 2023 рік

Illustration

УМОВИ ОПЛАТИ.

Після підтвердження Вашої участі на курсі ми надислаємо ревізити для оплати на Ваш емейл.

У вартість входить: відвідування курсу, теоретичні семінари та практикуми, роздакові матеріали, доступ до запису, міжнародний сертифікат та сертифкат УСТА за семінар та практикум 202 курсу – за умови присутності на курсі.
Повернення оплати: повністю до початку семінару, в день семінару 50% від внесеної суми, виключаючи ситуації форс мажору.
Реєстрація за повною передоплатою, або за передоплатою 50%.  До початку семінару потрібно внести повну суму.
З усіх питань та для уточнення звертайтесь, будь ласка, на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder адміністратор Короленко Лана.

Вартість курсу 

Вартість курсу є фіксованою на Перший модуль 8 семінарів. До 15 жовтня 2023 року. 
Громадяни України:
● КУРС З СЕРТИФИКАЦІЄЮ:2800 гривень - один семінар 12 годин + практикум 4 години.
умова - Ви сплачуєте одразу за два семінари і практикуми і далі маєте змогу сплачувати 2800 гривень за кожен семінар та практикум до кінця модулю.
● ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ:3000 гривен - один семінар +практикум якщо Ви плануєте вільне разове відвідування.
Громадяни інших країн, для учасників з інших країн*:● КУРС З СЕРТИФИКАЦІЄЮ:80 евро (еквівалент) за один семінар та практикум.
умова - Ви сплачуєте одразу за два семінари і практикуми і далі маєте змогу сплачувати 80 евро за кожен семінар та практикум до кінця модулю.
● ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ:100 евро (еквівалент) за один семінар, якщо вільне відвідування.*(крім громадян РФ та Білорусь згідно Закону України про зупинку співпраці).