Анонси заходів

Написати адміністратору Школи Перерішення

 • 202 КУРС. ТА В ПСИХОТЕРАПІЇ

  Теорія ігор. Психологічні ігри

  17-18 червняПрактикум. 24 червня

  Тренер:

  Наталія Ісаєва, PTSTA-P-EATATony White, TSTA-P-ITAA (1 година теорії та 1 година супервізії)

  • Детальніше про семінар

   Психологічна гра - комунікація з "прихованим" рівнем. Спосіб задовільнити потребу непрямим шляхом. Частина сценарію. Аналіз ігор - базова навичка ТА-аналітика.
   План семінару. - Структурування часу. - Визначення психологічних ігор. - Чому люди «грають у ігри»? - Переваги та причини психологічних ігор - Ступінь ігор 1, 2, 3, 4 ступінь. - Способи аналізу ігор:● формула психологічної гри за Берном,● драматичний трикутник Карпмана● транзакційний аналіз ігор● план гри Дж. Джеймс - Категорії ігор згідно з переключенням у Драматичному трикутнику. - Роль Стороннього спостерігача - Ігри та відігравання. - Варіанти виходу із Психологічних ігор - Ігри у навчанні, у групах. - Ігри у психотерапевтичному кабінеті.
   На практикумі проведемо вправи, які спрямовані на усвідомлення ігор та дізнаємось стратегії як виходити з них. Супервізії.

 • Традиційні ранкові зустрічі у четвер з Tony White, TSTA-P-ITAA

  Робота з порожнім стільцем

  22 червня

  Тренер:

  Tony White, TSTA-P-ITAA

  • Детальніше про семінар

   На цьому будемо розмовляти, про техніку "Порожній стілець". Як порожній стілець може бути використаний клієнтом за вказівкою терапевта. Порожній стілець, звичайно, порожній, але клієнт може використовувати його різними психологічними способами, щоб клієнт не відчував себе порожнім. Дійсно, клієнт може помістити будь-яку частину своєї особистості (его-стан) у крісло, що справді вражає. Люди можуть майже хірургічним шляхом ізолювати будь-який его-стан і розмістити його на порожньому стільці.
   Порожній стілець також можна використовувати для сприяння регресії клієнта, для полегшення інтеграції неінтегрованих частин особистості, а також дозволяє терапевту безпосередньо вступити до контакту з цими частинами. Можна встановити стосунковий контакт між терапевтом і кожним із его-станів клієнта. Це може бути особливо корисним під час роботи з саморуйнівними частинами клієнта.
   Деконфьюжн Дитячого его-стану може бути полегшено за допомогою порожнього стільця, і таким же чином можна уточнити діагноз тупикової ситуації третього ступеня. Використання таких стільців також може допомогти в лікуванні травм і використовуватися як форма експозиційної терапії.
   Перекладач Свєрдлова Тетяна. Переклад українською мовою.

 • СУПЕРВІЗІЇ В ТРАНЗАКЦІЙНОМУ АНАЛІЗІ

  СуПервізійна група

  24 червня

  Супервізор:

  Наталія Ісаєва, PTSTA-P-EATA

  • Детальніше про умови участі

   З червня 2023 починає діяти Загальна СВ група для студентів УСТА - 12. Зустріч - 1 раз місяць. Тривалість 3 години. Супервізори: Наталія Ісаєва, PTSTA-P-EATA, Tony White TSTA-P-ITAA.Формат зустрічей чергується: зустріч разом проводять Тоні (2 години) і Наталія (1 годину) і зустріч тільки Наталія Ісаєва (3 години). СВ група працює для студентів УСТА-12, за запитом можуть приєднуватись фахівці ТА, але пріоритетним є надання кейсу для супервізії від студентів УСТА-12. Будь, ласка, оберіть дату і заповніть реєстраційну форму.
   Детальніше

 • 202 КУРС. ТА В ПСИХОТЕРАПІЇ

  Теорія життєвого сценарію

  15-16 липняПрактикум. 22 липня

  Тренер:

  Наталія Ісаєва, PTSTA-P-EATATony White, TSTA-P-ITAA (1 година теорії та 1 година супервізії)

  • Детальніше про семінар

   Сценарій - несвідомий план життя. Сценарій приймається у дитинстві та підкріплюється батьками вербально та невербально.Майже до 6-7 років закладаються основи Вашого життєвого плану. Сценарні рішення є найкращою стратегією дитини з метою виживання у світі.Сценарій приймається дитиною відповідно до особливостей її мислення та почуттів. Зміст сценарію неповторний і унікальний, як відбитки пальців, і вимагає ретельного аналізу.
   План семінару. - Основна теорія. Визначення сценарію. - Види сценаріїв за Берном і за Штайнером. Сценарні процеси. - Неусвідомлений життєвий план – як формується сценарій. - Ранні рішення – як ядро сценарію. - Чотири екзистенційні життєві позиції ОК-ОК. Ок-коррал. - Діамант диспозицій по Дж. Хей. - Матриця сценарію: базові та сучасна теорія. Складання та аналіз матриці сценарію - Тілесний сценарій. Протокол сценарію. Гумові стрічки - Заборони. Р і М. Гулдінг - Мінісценарій та Драйвери Т. Кайлер - Сценарна система. Ерскін та Залцман. - Сценарій як несвідомий патерн стосунків. - Епісценарій. «Гаряча картопля» Ф Інгліш. - Методи дослідження сценарію. Терапія Перерішення.
   На практикумі проведемо діагностику власного сценарію життя. Дослідимо та побачимо дитячі рішення та заборони. Загальний план сценарію та приватні прояви. Шляхи виходу та зміни сценарію.Дослідимо план життя та сценарій головного героя. І також прихований сценарій - тіньовий, який також впливає, але в більшості випадків не усвідомлюється зовсім. Супервізії.

 • Традиційні ранкові зустрічі у четвер з Tony White, TSTA-P-ITAA

  Субособистість Демон. Теорія та демосесії. ЧАСТИНА 2

  20 липня

  Тренер:

  Tony White, TSTA-P-ITAA

  • Детальніше про семінар

   На серії цих вебінарів Тоні розповість теорію щодо субособистості Демон і проведе демонстраційні сесії.
   На цієї зустрічі буде показано, як Тоні зазвичай працював би з Демоном під час терапії. Коли терапія здається невдалою і мало досягає, це може бути тому, що Демон з якоїсь причини руйнівний. 
   Те, як поводитися з Демоном, зазвичай передбачає відкидання посібника з терапії. Потрібно звертатися до Демона певним чином, щоб будь-яка майбутня терапія була успішною. 
   Цей вебінар покаже деякі особливості цього процесу. З учасниками вебінару укладається контракт на конфіденційність.
   Перекладач Свєрдлова Тетяна. Переклад українською мовою.

 • 101 КУРС. Введення в метод Транзакційного аналізу

  Транзакційний аналіз ворганізаційному контексті

  9-10 вересня

  Тренер:

  Роксана Ящук, PTSTA-P/О-EATA

  • Детальніше про семінар

   Знайомство з базовою філософією та принципами Транзактного Аналізу та як їх використовувати у контексті організаційного управління та бізнесу.
   Курс для власників бізнесу, керівників, менеджерів проектів, для фахівців, які працюють у сфері спілкування з людьми - організації, викладання, тренери, HR, управління, комунікації, реклама - для розуміння психологічних процесів комунікації та розширення можливостей побудувати емоційно грамотне спілкування та простір.
   Детальніше на сайті

 • Традиційні ранкові зустрічі у четвер з Tony White, TSTA-P-ITAA

  Симбіоз, пасивність та прив'язанність

  21 вересня

  Тренер:

  Tony White, TSTA-P-ITAA

  • Детальніше про семінар

   Цей семінар починається з розгляду чотирьох видів пасивної поведінки (бездіяльність, надмірне пристосування, ажиотація і втрата дієздатності та насильство) і того, як люди розвивають таку поведінку в сімбіоз. 
   Далі ми розглянемо широкий спектр різних видів симбіозу. Всі різні типи симбіозу першого порядку, а потім різні способи симбіозу другого порядку можуть бути виражені в різних відносинах, включаючи синдром Мюнхгаузена.
   Як симбіоз може існувати в різних сімейних структурах з ланцюгом симбіозу, мономатричним симбіозом і поліматричним симбіозом.
   Ідея симбіозу та прив'язаності. Ерік Берн ніколи не обговорював концепцію прив'язаності, що трохи дивно, але він включив особливості прив'язаності в концепцію симбіозу. Однак вони лише малися на увазі й ніколи не висловлювались явно. Цей семінар пояснить, як симбіоз і прив1язаність можуть поєднуватися та існувати разом.

 • 202 КУРС. ТА В ОРГАНІЗАЦІЯХ.

  Его-Стани та Теорія Комунікації

  7-8 жовтня

  Тренер:

  Роксана Ящук, PTSTA-P/О-EATA

  • Детальніше про семінар

   На семінарі розглянемо Організацію як індивідуальність та людей в Організації.Хто я: персональні стилі. Як я комунікую: розбір транзакцій та як зробити їх ефективними.
   План семінару:● Базова теорія. Модель его станів.● 4 типи діагностики Его станів.● Контамінації, Константність, Виняток.● Деконтамінація – важливий інструмент для змін. Методи зміни.● Модель функціональної зв'язаності.● Теорія Комунікації. Визначення транзакцій.● Види транзакцій: паралельні, що перетинаються, приховані, кутова.● Невербальні приховані повідомлення.● Три правила комунікації Е. Берн.● Особливі форми транзакцій: блокуючі та відхиляючі.● Транзакція “Око бика” або “В яблучко” - “bull's-eye transaction”.● Практика: тренування діагностики, складання его-грами, практика деконтамінацій.
   Детальніше на сайті

Записи зустрічей, які завершилися можна замовити у адміністратора.Будь ласка, ознайомтеся зі списком доступних записів на цій сторінці.