Тренери 202 курсу

Illustration

Основний тренер.ІСАЄВА НАТАЛІЯ – психолог, тренер. Сертифікований Транзакційний Аналітик в галузі Психотерапія СТА-P-EATA, Попередній Тренер та Супервізор в галузі Психотерапія - PTSTA-P-EATA.● Інструктор 101 курсу з міжнародною акредитацією.● Досвід професійної практики у ТА 15 років.● Керівник та навчальний тренер Школи Емоційної грамотності.● Ко-тренер та супервізор у Міжнародній Школі Перерішення з Тоні Вайт.● Керівник Проекту Транзакційний Аналіз в Організаціях.● Видавець книг з Транзакційного Аналізу. Книжкова крамничка ТАвоок.● Член Європейської та Міжнародної асоціацій ТА.● Екс-президент Української Асоціації ТА, Почесний член Української Спільноти ТА.ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТРЕНЕРА.

Illustration

1 годину теорії та 1 годину супервізії на 202 курсі викладає Тоні Вайт/Tony White, всесвітньо відомий психотерапевт. TSTA-P-ITAA – Тeaching and Supervising Transactional Analyst. Навчаючий та супервізуючий транзакційний аналітик у галузі психотерапії. Автор багатьох книг і статей в Транзакційному аналізі.
Нагороджений Премією Гулдингів за визначні досягнення у розвитку методу Транзакційний аналіз. Книга Тоні Вайта «Робота із суїцидальними особами. Керівництво до розуміння, оцінки та підтримки» нагороджена Премією та Почесною подякою Британської Медичної Асоціації в галузі медичної літератури у розділі Психіатрія 2011 р.
Тоні Вайт працює понад 40 років консультантом та психологом з дорослими людьми, з підлітками, а також у сфері реабілітації від залежностей. Спеціалізується в галузі роботи з особами з суіцідальними намірами. Навчає та супервізує студентів, які проходять навчання в ТА. Має Міжнародну Школу Перерішення, де проводить навчання транзакційних аналітиків. Проводить марафони Перерішення в багатьох країнах світу. Має приватну практику. м. Перт, Західна АвстраліяДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТРЕНЕРА. САЙТ ТОНІ ВАЙТА