202 КУРС

ДОВГОСТРОКОВЕ ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ТРАНЗАКЦІЙНОМУ АНАЛІЗУ

КУРС ВЕДУТЬ:Наталія Ісаєва, PTSTA-P-EATAосновний тренерTony White, TSTA-P-ITAA 2 теоретичні години

транзактный анализ это, обучение психологов, современный транзактный анализ, транзактный анализ берн

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

ПО ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ПИТАННЯХ, БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА НАСТУПНИМИ КОНТАКТАМИ:Адміністратор курсу: Лана Короленко email: moc.liamg%40loohcsnoisiceder +380956134136

Мета - навчання методу ТА для професійного застосування у галузі Психотерапія та підготовка фахівців для складання міжнародного іспиту. По закінченню навчання і виконанні умов щодо сертифікації можна отримати міжнародний сертифікат — СТА (Сертифікований Транзакційний Аналітик) Європейської асоціації Транзакційного аналізу - ЕАТА або Міжнародної асоціації ТА - ITAA.
Теоретична та практична програма розроблена відповідно до критеріїв для складання міжнародного іспиту Сертифікований Транзакційний Аналітик СТА Європейської асоціації ТА - ЕАТА та Міжнародної асоціації ТА - ITAA.
Навчання методу ТА в Психотерапії є додатковим навчанням до основної державної освіти, яка має бути відповідною законодавчо для надання послуг в обраному напрямку.

 • Загальний курс "застосування ТРАНЗАКЦІЙНого АНАЛІЗу в ПСИХОЛОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ"  включає 3 Модуля.

  Кількість теоретичних годин за загальний курс: 288 Практичних годин: 96

 • Додатковий модуль "застосування транзакційного аналізу в КЛІНІЧНій практиці" 

  Кількість теоретичних годин: 82 Практичних годин: 28

 • icon


  НАВЧАННЯ НА 202 КУРСІ СКЛАДАЄТЬСЯ З:

 • ТЕОРІЯ

  В теоретичних семінарах викладається базова теорія від основ до сучасних теорій Транзакційного Аналізу. До кожного семінару студент отримує професійний роздатковий матеріал: витяги глав з базових та сучасних підручників, в том тому числі, і витяги з глав підручника INTO TA, на переклад якого ми маємо офіційну ліцензію.Статті TAJ Transactional Analysis Journal згідно темам семінарів, опитувальники, робочі зошити. Надається доступ до запису.

 • ПРАКТИКУМ

  По кожному семінару проводится практикум, на якому відпрацьовується застосування концепцій на практиці. В вигляді тренувальних вправ в малих групах, дискусій в великій групі, відповіді на питань. Також виділяється час на групову супервізію. Таким чином, студенти отримують можливість тренувати практичні навички і отримувати досвід проходження професійних супервізій. 

 • Протягом навчання працюють інтервізійні групи рівних. Після кожного семінару є завдання для колегіального відпрацювання в інтервізійній групі. Ми надаємо допомогу в формуванні таких груп. 

 • Починаючи з середини першого модуля і далі, протягом всього навчання, працюють Супервізійні групи для студентів 202 курсу за розкладом, що дає змогу почати супервізійну практику. Також пропонується формат самостійно організованих СВ груп. Такий формат гнучкий, включає варіанти вибору, та дозволяє фахівцям організовувати свою практику супервізійних зустрічей відповідно до своїх потреб. Детальніше дивись розділ Супервізія.

Перший модуль.ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ БАЗОВОЇ ТА СУЧАСНОЇ ТЕОРІЇ ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ.

Знайомство з основними концепціями методу. Введення в теорію і практику, початок супервізій.РОЗКЛАД 2023:

 • ПРОЙШОВ.

   21-22 січня Семінар 1. Контракти.Основа ТА.  28 січня - практикум.

  Ведуть Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)практикум - Наталія Ісаєва. Для отримання запису та матеріалів звертайтеся до адміністратора moc.liamg%40loohcsnoisiceder 

 • ПРОЙШОВ.

  18-19 лютого Семінар 2. Его-стани. 25 лютого - практикум.

  Ведуть Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)практикум - Наталія Ісаєва. Для отримання запису та матеріалів звертайтеся до адміністратора moc.liamg%40loohcsnoisiceder 

 • ПРОЙШОВ

  08-09 квітня Семінар 3. Транзакції та погладжування.15 квітня - практикум.

  Ведуть: Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)практикум - Наталія ІсаєваДля отримання запису та матеріалів звертайтеся до адміністратора moc.liamg%40loohcsnoisiceder 

 • ПРОЙШОВ

  13-14 травня Семінар 4. Емоції у ТА20 травня - практикум.

  Ведуть: Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)практикум - Наталія ІсаєваДетальний план семінару за посиланнямДля отримання запису та матеріалів звертайтеся до адміністратора moc.liamg%40loohcsnoisiceder 

 • 17-18 червня Семінар 5. Теорія ігр. Психологічні ігри. 24 червня - практикум.

  Ведуть: Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)практикум - Наталія ІсаєваДетальний план семінару за посиланням

 • 15-16 липня Семінар 6. Теорія життєвого сценарію.22 липня - практикум.

   Ведуть: Наталія Ісаєва, Tony White (2 години) практикум - Наталія Ісаєва

 • РЕЄСТРАЦІЯ

  16-17 вересня Семінар 7. Драйвери, стилі, персональні адаптації.23 вересня - практикум.

   Ведуть: Наталія Ісаєва, Tony White (2 години) практикум - Наталія Ісаєва

 • РЕЄСТРАЦІЯ

  14-15 жовтня Семінар 8. Симбіоз. Від пасивності до автономії. 21 жовтня - практикум. 

  Ведуть Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)Сертифікація першого модуля. Наталія Ісаєва

 • РЕЄСТРАЦІЯ

  ЗАЛІК ПЕРШОГО МОДУЛЮ

  Веде: Наталія Ісаєва

 • ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ НА 202 КУРСІ 

  Вартість навчання залежить від обраного Вами формату навчання: "КУРС ПІДГОТОВКИ ДО МІЖНАРОДНОЇ СЕРТИФІКАЦІЇ" або "ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ"Вартість навчання на 202 курсі на 1 МОДУЛЬ 8 семінарів є фіксованою до закінчення модуля 15 жовтня 2023 року.

  Illustration
 • Illustration

  Терапевти, рекомендовані для проходження терапії в ТА.

  В рамках навчального проекту УСТА-12 - 202 курс "Застосування ТА в Психотерапії" ми формуємо базу терапевтів, які проводять терапію в ТА. Студентам 202 курсу ТА в Психотерапії рекомендовано пройти не менше 60 годин терапії в Транзакційному аналізі. Основна мета і задача - особистий зріст та пропрацювання особистого досвіду. Також одна з цілей – отримання досвіду терапії з фахівцем транзакційного аналізу. 

 • Illustration

  Супервізійні групи та супервізори 

  В рамках навчання на 202 курсі студенти знайомляться з процесом супервізії і починають проходити регулярні супервізії в процесі становлення та розвитку професійної практики. Надалі супервізія стає невід'ємною частиною професійної практики ТА фахівця. Розклад супервізійних груп на 2023 рік на сторінці Супервізія.

Другий модуль.ПРАКТИКА ТА ФАХІВЦЯ

Семінар 9. Кордони компетентності. Етика професійної діяльності транзакційного аналітика.Семінар 10. Перша зустріч. Перші сесії у терапії та консультуванні.Семінар 11. Діагностика особистості концепціях ТА. Плани лікування.Семінар 12. Перенос та контрперенос.Семінар 13. Техніки вікової регресії.Семінар 14. Робота з групами у ТА. Групова психотерапія.Семінар 15. Терапія з дітьми – теорія розвитку. Терапія з підлітками. Терапія із парами. Медіація.Семінар 16. Завершення терапії. Робота з горюванням у ТА.Залік за другий модуль.

Третій модуль. ПЕРСОНАЛЬНИЙ СТИЛЬ ТА АНАЛІТИКА. ШКОЛИ ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ

Семінар 17. Класична школа у ТА.Семінар 18. Школа Перерішення.Семінар 19. Школа Катексису.Семінар 20. Інтегративний ТА.Семінар 21. Relational ТА.Семінар 22. Cо творчий ТА.Семінар 23. Психодинамічні підходи в ТА.Семінар 24. Робота з тілом у ТА. Трансгенераційний та культуральний сценарій у ТА.
СКЛАДАННЯ ЗАЛІКА ЗА ТРИ МОДУЛІ. ОТРИМАННЯ СЕРТИФІКАТУ.Сертифікат підтверджує години навчання Advanced TA Training в методі ТА, які є валідними для складання міжнародного іспиту в ЕАТА і ITAA.______________________________________________________________________Для тих, хто планує пройти Національну Сертифікацію Практик ТА і Міжнародну сертифікацію Сертифікований Транзакційний Аналітик потрібно буде пройти: психотерапію в методі ТА - не менше 60 годин, супервізії - 30 годин, для міжнародної сертифікації 75 годин.

Додатковий модуль. ЗАСТОСУВАННЯ ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ В КЛІНІЧНІЙ ПРАКТИЦІ

Семінар "Введення в психіатричну діагностику, DSM5 та МКБ 10. Система діагностики"Семінар "Психотерапія шизоїдного процесу в ТА"Семінар "Психотерапія нарцисичного в ТА"Семінар "Психотерапія межового процесу в ТА"Семінар "Психотерапія депресії та тривожних станів"Семінар "Робота із суїцидальними особами у ТА."Семінар "Психотерапія залежностей. Розлади харчової поведінки."
ЗАЛІК ЗА ДОДАТКОВИЙ МОДУЛЬ._____________________________________________________________________

ДОДАТКОВІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:

Згідно стандартам ЕАТА до основного навчання треба пройти 500 годин додаткового навчання як спеціалізацї.Дивись EATA Training and Examination Handbook
Для тих хто навчається на 202 курсі "Застосування ТА в Психотерапії" додатковим навчанням рекомендовано наступні курси:Курс "Пропедевтика для психологів та психотерапевтів"Курс "Робота з групами в ТА"Курс "Робота з сімейними парами"Курс "Терапія дітей та підлітків"Курс "Тренінг Емоційної грамотності по К.Штайнеру"Терапевтичний марафон "Тілесний сценарій"Терапевтичний марафон ПерерішенняДетальна інформація на сторінці Спеціалізації

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ!

ТРЕНЕРИ

 • Illustration

  Основний тренер. ІСАЄВА НАТАЛІЯ – психолог, тренер. Сертифікований Транзакційний Аналітик в галузі Психотерапія СТА-P-EATA, попередній тренер та супервізор в галузі Психотерапія PTSTA-P-EATA.● Інструктор 101 курсу з міжнародною акредитацією.● Досвід професійної практики у ТА 15 років.● Керівник та навчальний тренер Школи Емоційної грамотності.● Ко-тренер та супервізор у Міжнародній Школі Перерішення з Тоні Вайт.● Керівник Проекту Транзакційний Аналіз в Організаціях.● Видавець книг з Транзакційного Аналізу. Книжкова крамничка ТАвоок.● Член Європейської та Міжнародної асоціацій ТА.● Екс-президент Української Асоціації ТА, Почесний член Української Спільноти ТА.ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТРЕНЕРА.

 • Illustration

  2 години теорії викладає ТОНІ ВАЙТ Tony White, всесвітньо відомий психотерапевт.  TSTA-P-ITAA – Тeaching and Supervising Transactional Analyst. Навчаючий та супервізуючий транзакційний аналітик у галузі психотерапії. Автор багатьох книг і статей в Транзакційному аналізі. 
  Нагороджений Премією Гулдингів за визначні досягнення у розвитку методу Транзакційний аналіз. Книга Тоні Вайта «Робота із суїцидальними особами. Керівництво до розуміння, оцінки та підтримки» нагороджена Премією та Почесною подякою Британської Медичної Асоціації в галузі медичної літератури у розділі Психіатрія 2011 р.
  Тоні Вайт працює понад 40 років консультантом та психологом у приватній практиці, з підлітками, а також у сфері реабілітації від наркозалежності. Спеціалізується в галузі роботи з суїцидом та суїцидальними клієнтами. Має Міжнародну Школу Перерішення, де проводить навчання транзакційних аналітиків. Проводить марафони Перерішення в багатьох країнах світу.ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТРЕНЕРА.