202 КУРС

ДОВГОСТРОКОВЕ ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ТРАНЗАКЦІЙНОМУ АНАЛІЗУ

РЕЄСТРАЦІЯ ВІДКРИТА.


ПОЧАТОК КУРСУ 21-22 СІЧНЯ 2023 року.

Illustration


Довгострокова програма навчання Транзакційному Аналізу розрахована на здобуття професійної освіти та відповідає стандартам підготовки ТА фахівців Європейської Асоціації Транзакційного Аналізу та Міжнародної Асоціації Транзакційного Аналізу. Години навчання підтверджується міжнародним сертифікатам і також сертифікатом УСТА (Української Спільноти Транзакційного Аналізу).
Теоретична та практична програма розроблена відповідно до критеріїв для складання міжнародного іспиту Сертифікований Транзакційний Аналітик СТА Європейської асоціації ТА -ЕАТА та Міжнародної асоціації ТА - ITAA.

  • Загальний курс 'ПРАКТИЧНИЙ ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІЗ' включає 3 Модуля.

    Кожен модуль включає 8 теоретичних семінарів і 8 практикумів.● Тривалість теоретичного семінару – 12 годин (деякі семінари – 15 годин).● Тривалість практикуму до кожного семінару – 4 години.
    Кількість теоретичних годин за загальний курс: 300. Практичних годин: 144

  • Додатковий КЛІНІЧНИЙ МОДУЛЬ – Психотерапія.

    Кількість теоретичних годин: 84. Практичних годин: 42.

НАВЧАННЯ СКЛАДАЄТЬСЯ З: - теорія - базова та сучасна теорія ТА;- практичні завдання: тренування застосування на практиці;- вправи:  - дискусії;- професійна література: опрацювання матеріалу, цитати.- супервізії;
Після семінару учасники проходять опитувальник із варіантом вибору відповідей для перевірки знань.Зустрічі в інтервізійних групах для виконання завдань.Опрацювання наданої літератури з Транзакційного аналізу.
В рамках навчання студенти отримують літературу, запис теоретичних матеріалів, опросники. Для отримання сертификату за навчання потрібно виконати умови сертифікації після кожного модулю.

Перший модуль.
ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ БАЗОВОЇ ТА СУЧАСНОЇ ТЕОРІЇ ТРАНЗАКТНОГО АНАЛІЗУ.

Реєстрація на перший модуль відкрита!
21-22 січня Семінар 1. Контракти. Основа ТА.28 січня - практикум.
18-19 лютого Семінар 2. Его-стани.25 лютого - практикум.
08-09 квітня Семінар 3. Транзакції та погладжування.15 квітня - практикум.
13-14 травня Семінар 4. Емоції у ТА.20 травня - практикум.
17-18 червня Семінар 5. Теорія ігр. Психологічні ігри.24 червня - практикум.
15-16 липня Семінар 6. Теорія життєвого сценарію.22 липня - практикум.
16-17 вересня Семінар 7. Драйвери, стилі, персональні адаптації.23 вересня - практикум.
14-15 жовтня Семінар 8. Симбіоз. Від пасивності до автономії.21 жовтня - практикум. Сертифікація першого модуля.

Другий модуль.
ПРАКТИКА ТА ФАХІВЦЯ.

Семінар 9. Кордони компетентності. Етика професійної діяльності транзактного аналітика.Семінар 10. Перша зустріч. Перші сесії у терапії та консультуванні.Семінар 11. Діагностика особистості концепціях ТА. Плани лікування.Семінар 12. Перенос та контрперенос.Семінар 13. Техніки вікової регресії.Семінар 14. Робота з групами у ТА. Групова психотерапія.Семінар 15. Терапія з дітьми – теорія розвитку. Терапія із парами. Медіація.Семінар 16. Завершення терапії. Робота з горюванням у ТА.Сертифікація за другий модуль.

Третій модуль.
ПЕРСОНАЛЬНИЙ СТИЛЬ ТА АНАЛІТИКА. ШКОЛИ ТРАНЗАКТНОГО АНАЛІЗУ.

Семінар 17. Класична школа у ТА.Семінар 18. Школа Перерішення.Семінар 19. Школа Катексису.Семінар 20. Інтеграційний ТА.Семінар 21. Relational ТА.Семінар 22. Cо творчий ТА.Семінар 23. Психодинамічні підходи в ТА.Семінар 24. Робота з тілом у ТА. Трансгенераційний та культуральний сценарій у ТА.
СЕРТИФІКАЦІЯ ЗА ТРИ МОДУЛІ.______________________________________________________________________Для тих, хто планує пройти Національну Сертифікацію Практик ТА і Міжнародну сертифікацію Сертифікований Транзакційний Аналітик потрібно буде пройти: психотерапію в методі ТА - 20 годин, супервізії - 30 годин, для міжнародної сертифікації 75 годин.

Додатковий модуль. КЛІНІЧНИЙ ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІЗ

Семінар "Введення в психіатричну діагностику, DSM5 та МКБ 10. Система діагностики"Семінар "Психотерапія шизоїдного процесу в ТА"Семінар "Психотерапія нарцисичного в ТА"Семінар "Психотерапія межового процесу в ТА"Семінар "Психотерапія депресії та тривожних станів"Семінар "Робота із суїцидальними особами у ТА."Семінар "Психотерапія залежностей. Розлади харчової поведінки."_____________________________________________________________________

ДОДАТКОВІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:

Курс "Ведення групової терапії. Робота з групами" - 40 годин. Курс "Тренінг Емоційної Грамотності" - 30 годинТерапевтичний марафон "Робота з тілесним сценарієм" - 15 годин

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ТРАНЗАКТНОГО АНАЛІЗУ!