202 КУРС

ДОВГОСТРОКОВЕ ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ТРАНЗАКЦІЙНОМУ АНАЛІЗУ


КУРС ВЕДУТЬ:Наталія Ісаєва, PTSTA-P-EATAосновний тренерTony White, TSTA-P-ITAA 2 теоретичні години

Illustration

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

ПО ОРГАНІЗАЦІЙНИХ ПИТАННЯХ, БУДЬ ЛАСКА, ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА НАСТУПНИМИ КОНТАКТАМИ:Адміністратор курсу: Лана Короленко email: moc.liamg%40loohcsnoisiceder +38095613413

Довгострокова програма навчання Транзакційному Аналізу розрахована на здобуття професійної освіти та відповідає стандартам підготовки ТА фахівців Європейської Асоціації Транзакційного Аналізу та Міжнародної Асоціації Транзакційного Аналізу. Години навчання підтверджується міжнародним сертифікатам і також сертифікатом УСТА (Української Спільноти Транзакційного Аналізу).
Теоретична та практична програма розроблена відповідно до критеріїв для складання міжнародного іспиту Сертифікований Транзакційний Аналітик СТА Європейської асоціації ТА -ЕАТА та Міжнародної асоціації ТА - ITAA.

 • Загальний курс "ПРАКТИЧНИЙ ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІЗ" включає 3 Модуля.

  Кількість теоретичних годин за загальний курс: 288 Практичних годин: 96

 • Додатковий "КЛІНІЧНИЙ МОДУЛЬ" – Психотерапія.

  Кількість теоретичних годин: 82 Практичних годин: 28

 • icon

   

  НАВЧАННЯ СКЛАДАЄТЬСЯ З:

 • ТЕОРЕТИЧНІ СЕМІНАРІ

  В теоретичних семінарах викладається базова та сучасна теорія від основ до сучасних теорій Транзакційного Аналізу. До кожного семінару студент отримує професійний роздатковий матеріал. Глави базових та сучасних підручників, в том тому числі, і глави підручника INTO TA, на переклад якого ми маємо офіційну ліцензію. Статті TAJ Transactional Analysis Journal згідно темам семінарів, опитувальники, робочі зошити. Надається доступ до запису.

 • ПРАКТИКУМИ

  По кожному семінару проводится практикум, на якому відпрацьовується застосування концепцій на практиці. В вигляді тренувальних вправ в малих групах, дискусій в великій групі, відповіді на питань. Також виділяється час на группову супервізію. Таким чином студенти отримують можливість тренувати практичні навички і отримувати досвід проходження професійних супервізій. 

 • ІНТЕРВІЗІЙНІ ГРУПИ 

  На протязі навчання працюють інтервізійні групи рівних. Після кожного семінару є завдання для колегійного відпрацювання в інтервізійній групі. Ми надаємо допомогу в формуванні таких груп. 

Перший модуль.ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ БАЗОВОЇ ТА СУЧАСНОЇ ТЕОРІЇ ТРАНЗАКТНОГО АНАЛІЗУ.

Знайомство з основними концепціями методу. Введення в теорію і практику, початок супервізій.

 • ПРОЙШОВ.

   21-22 січня Семінар 1. Контракти.Основа ТА.  28 січня - практикум.

  Ведуть Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)практикум - Наталія Ісаєва. Для отримання запису та матеріалів звертайтися до адмінстратора moc.liamg%40loohcsnoisiceder 

 • ПРОЙШОВ.

  18-19 лютого Семінар 2. Его-стани. 25 лютого - практикум.

  Ведуть Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)практикум - Наталія Ісаєва. Детальний план семінару та реєстрація за посиланням.

 • 08-09 квітня Семінар 3. Транзакції та погладжування.15 квітня - практикум.

  Ведуть: Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)практикум - Наталія Ісаєва

 • РЕЄСТРАЦІЯ

  13-14 травня Семінар 4. Емоції у ТА20 травня - практикум.

  Ведуть: Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)практикум - Наталія Ісаєва

 • РЕЄСТРАЦІЯ

  17-18 червня Семінар 5. Теорія ігр. Психологічні ігри. 24 червня - практикум.

  Ведуть: Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)практикум - Наталія Ісаєва

 • РЕЄСТРАЦІЯ

  15-16 липня Семінар 6. Теорія життєвого сценарію.22 липня - практикум.

   Ведуть: Наталія Ісаєва, Tony White (2 години) практикум - Наталія Ісаєва

 • РЕЄСТРАЦІЯ

  16-17 вересня Семінар 7. Драйвери, стилі, персональні адаптації.23 вересня - практикум.

   Ведуть: Наталія Ісаєва, Tony White (2 години) практикум - Наталія Ісаєва

 • РЕЄСТРАЦІЯ

  14-15 жовтня Семінар 8. Симбіоз. Від пасивності до автономії. 21 жовтня - практикум. 

  Ведуть Наталія Ісаєва, Tony White (2 години)Сертифікація першого модуля. Наталія Ісаєва

 • ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ НА 202 КУРСІ 

  Вартість навчання залежить від обраного Вами формату навчання: "КУРС З СЕРТИФІКАЦІЄЮ" або "ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ"Вартість навчання на 202 курсі на 1 МОДУЛЬ 8 семінарів є фіксованою до закінчення модуля 15 жовтня 2023 року.

  Illustration
 • Illustration

  Терапевти, рекомендовані для проходження терапії в ТА.

  В рамках навчального проекту 202 курс Психотерапія УСТА-12 ми створюємо базу терапевтів, які проводять терапію в ТА. Студентам 202 курсу Психотерапія рекомендовано пройти не меньш 20 годин терапії в Транзакційному аналізі. Основна мета і задача - особистий зріст та пропрацювання особистого досвіду. Також одна з цілей – отримання досвіду терапії з фахівцем транзакційного аналізу. 

Другий модуль.
ПРАКТИКА ТА ФАХІВЦЯ.

Семінар 9. Кордони компетентності. Етика професійної діяльності транзактного аналітика.Семінар 10. Перша зустріч. Перші сесії у терапії та консультуванні.Семінар 11. Діагностика особистості концепціях ТА. Плани лікування.Семінар 12. Перенос та контрперенос.Семінар 13. Техніки вікової регресії.Семінар 14. Робота з групами у ТА. Групова психотерапія.Семінар 15. Терапія з дітьми – теорія розвитку. Терапія з підлітками. Терапія із парами. Медіація.Семінар 16. Завершення терапії. Робота з горюванням у ТА.Сертифікація за другий модуль.

Третій модуль.
ПЕРСОНАЛЬНИЙ СТИЛЬ ТА АНАЛІТИКА. ШКОЛИ ТРАНЗАКТНОГО АНАЛІЗУ.

Семінар 17. Класична школа у ТА.Семінар 18. Школа Перерішення.Семінар 19. Школа Катексису.Семінар 20. Інтегративний ТА.Семінар 21. Relational ТА.Семінар 22. Cо творчий ТА.Семінар 23. Психодинамічні підходи в ТА.Семінар 24. Робота з тілом у ТА. Трансгенераційний та культуральний сценарій у ТА.
СЕРТИФІКАЦІЯ ЗА ТРИ МОДУЛІ.______________________________________________________________________Для тих, хто планує пройти Національну Сертифікацію Практик ТА і Міжнародну сертифікацію Сертифікований Транзакційний Аналітик потрібно буде пройти: психотерапію в методі ТА - не менше 60 годин, супервізії - 30 годин, для міжнародної сертифікації 75 годин.

Додатковий модуль. КЛІНІЧНИЙ ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІЗ

Семінар "Введення в психіатричну діагностику, DSM5 та МКБ 10. Система діагностики"Семінар "Психотерапія шизоїдного процесу в ТА"Семінар "Психотерапія нарцисичного в ТА"Семінар "Психотерапія межового процесу в ТА"Семінар "Психотерапія депресії та тривожних станів"Семінар "Робота із суїцидальними особами у ТА."Семінар "Психотерапія залежностей. Розлади харчової поведінки."_____________________________________________________________________

ДОДАТКОВІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:

Курс "Ведення групової терапії. Робота з групами" - 40 годин. Курс "Тренінг Емоційної Грамотності" - 30 годинТерапевтичний марафон "Робота з тілесним сценарієм" - 15 годин

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ТРАНЗАКТНОГО АНАЛІЗУ!

ТРЕНЕРИ

 • Illustration

  Основний тренер. ІСАЄВА НАТАЛІЯ – психолог, психотерапевт, тренер. Сертифікований Транзакційний Аналітик СТА-P-EATA, попередній тренер та супервізор PTSTA-P-EATA.● інструктор 101 курсу з міжнародною акредитацією.● Досвід професійної практики у ТА 15 років.● Керівник та навчальний тренер Школи Емоційної грамотності.● Ко-тренер та супервізор у Міжнародній Школі Перерішення з Тоні Вайт.● Керівник Інституту транзакційного аналізу в Організаціях.● Видавець книг з Транзакційного Аналізу. Книжкова крамничка ТАвоок.● Член Європейської та Міжнародної асоціацій ТА.● Екс-президент Української Асоціації ТА, Почесний член Української Спільноти ТА.ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТРЕНЕРА.

 • Illustration

  2 години теорії викладає ТОНІ ВАЙТ Tony White, всесвітньо відомий психотерапевт.  TSTA-P-ITAA – Transactional and Supervising Transactional Analyst. Навчальний та супервізуючий транзактний аналітик у галузі психотерапії. Автор багатьох книг і статей в Транзакційному аналізі. 
  Нагороджений Премією Гулдингів за визначні досягнення у розвитку методу Транзактний аналіз. Книга Тоні Вайта «Робота із суїцидальними особами. Керівництво до розуміння, оцінки та підтримки» нагороджена Премією та Почесною подякою Британської Медичної Асоціації в галузі медичної літератури у розділі Психіатрія 2011 р.
  Тоні Вайт працює понад 40 років консультантом та психологом у приватній практиці, з підлітками, а також у сфері реабілітації від наркозалежності. Спеціалізується в галузі роботи з суїцидом та суїцидальними клієнтами. Має Міжнародну Школу Перерішення, де проводить навчання транзакційних аналітиків. Проводить марафони Перерішення в багатьох країнах світу.ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ТРЕНЕРА.