СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

Згідно стандартам ЕАТА до основного навчання треба пройти 500 годин додаткового навчання як спеціалізацї.Для тих хто навчається на 202 курсі "Застосування ТА в Психотерапії" додатковим навчанням рекомендовано наступні навчальни програми та курси:● Пропедевтика для психологів та психотерапевтів;● "Робота з групами в ТА";● "Робота з сімейними парами";● "Терапія дітей та підлітків";● "Тренінг Емоційної грамотності по К.Штайнеру";● Терапевтичний марафон "Тілесний сценарій";● Терапевтичний марафон Перерішення.

Курс "Ведення групової терапії. Робота з групами В ТРАНЗАКЦІЙНОМУ АНАЛІЗІ"тренер КатеринА БулгаковА, ТСТА-П-ІТАА

30 годин

ПРО КУРС. Курс насичений теорією і практикою, підходить як для тих, хто тільки планує розпочати групову роботу в галузі психотерапії та консультування, так і для досвідчених ведучих груп, які бажають підвищити якість своєї роботи.Учасники отримують сертифікат від УСТА (Українська спільнота транзактного аналізу). Години тренінгу валідні для міжнародної сертифікації в ТА.
Це 30-годинний курс, проходить 5 місяців з регулярними зустрічами 2 рази на місяць.Кожна сесія – 3 години у вечірній час. Усього – 10 зустрічей. Між зустрічами працюватимуть інтервізійні групи для виконання навчальних завдань.По завершенні курсу - подання залікових завдань у різних творчих форматах.
План курсу:1. Визначення та структура групи. Принципи набору учасників.2. Норми та правила групи - Контракти.3. Групова Культура, етичні принципи. Роль ведучого.4. Групова динаміка, імаго групи (докладне дослідження кожної стадії)5. Групові процеси.6. Фактори, що впливають на групові процеси (перенесення, контрперенесення, особистісні адаптації, сценарії).7. Взаємодія групи (транзакції, ігри, відігравання , згуртованість)8-9. Ефективне використання інтервенцій у груповій роботі (Берн та інші).10. Завершення. Підведення підсумків.
Про тренера:Тренер Катерина Булгакова – перша в Україні отримала сертифікацію Сертифікований Транзактний Аналітик (СТА-Р-ЕАТА), сертифікований інструктор 101 курсу. Сертифікований Тренер, Супервізор, Транзактний аналітик (ТСТА-П-ІТАА), практикуючий психотерапевт із 40-річним досвідом. Голова Ради Тренерів УСТА.
Реєстрація та Контакти організатора.

Курс "Тренінг Емоційної Грамотності" Частина 1 та Частина 2.

30 годин

Емоційної грамотності – інтелекту із серцем – можна навчитися. Розуміти як функціонує емоційна сфера та практикуючи особливі транзактні вправи, які спрямовані на усвідомлення емоцій у собі та в інших, здатність розуміти себе та інших, вибирати стратегію, яка допоможе підтримувати якісні стосунки – то чому ми вчимося на цих тренінгах. Результат тренінгу важко переоцінити. Ми вчимося і починаємо усвідомлювати власні почуття, почуття інших людей, застосовувати в особистому та професійному житті. Емоційна грамотність – важлива складова нашого життя.

ТЕРАПЕВТИЧНИЙ МАРАФОН "ПЕРЕРІШЕННЯ"

Рекомендовано прийняти участь в терапевтичному марафоні перерішення для здобуття особистого досвіду. Такі марафони зазвичай проходить от 2 до 3 днів і їх проводять досвідчені терапевти ТА. За інформацією щодо дату та часу найближчього марафону, будь ласка, звертайтися на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder До зустрічі!

Терапевтичний марафон "Робота з тілесним сценарієм"

15 годин. За інформацією щодо дату та часу найближчього марафону, будь ласка, звертайтися на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder До зустрічі!