Проект Solidarity with Ukraine.

У 2022 році з початку війни в Україні міжнародними фахівцями ТА були проведені Благодійні семінари, групи і заходи в підтримку українських колег. Висловлюємо велику вдячність кожному! Beren Aldridge, Marij Peeters, Tanja Krist, Roxana Bacil, Maria Luisa Cataneo, Fabiola Santicchio, Mario ProcacciKeith Tudor, Louise Tudor, Mark Widdowson, John McNeel, Tony White, Isabelle Crespelle, Karen Minikin, Ray Little, Graeme Summers, Deborah Robinson, Paul Robinson, Michelle Hyams-Ssekasi, John Baxendale, Gill Davis, Sue Esden, Nea Clark, Bev Gibson, Ales Zivcovic, Carole Shadbolt, Suzanne Boyd, Andy Williams, Barbara Monk-Steel, Ronen Stilman, Carole Shadbolt, Valerie Sinason, Karen Minikin, Tess Eliot, Suzanne Boyd, Heather Fowlie, Francesca Volpi, Giles Barrow, Deborah Robinson, Cholena Mountain, Vanda Cos, Mayke Wagner-Froböse, James Sweeney, Nicole Lenner, Patrick Odendaal, Traian Bossenmayer список доповнюється.___________________________________Доступ до ЗАПИСУ наступних зустрічей, Ви можете отримати написавши на на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder Переклад українською Тетяна Свердлова. Доступ до матеріалів - донат.

Illustration
Illustration
Illustration

John R. McNeel, M.Div., Ph.D. (USA) Джон МакНіл, відомий Транзакційний Аналітик.Проводить Зустрічі онлайн для українських колег на протязі 2022-2023 року. Кожна зустріч 2 години. Це благодійні зустрічі.
Теми зустрічей: 1зустріч "Як працювати з відчаєм"2 зустріч "Відчай. Продовження розмови..."3 зустріч "Надія. Емоційний світ».4 зустріч "Відносини".5 зустріч "Ідентичність. Розмова про тривогу та підтримку."6 зустріч "Прив'язанність та Ідентичність. Продовження розмови."7 зустріч "Безпека. Союзники"8 зустріч "Повернення з світу виживання в емоційний світ. Особливості психологічної роботи з військовими"9 зустріч "Стійкість"10 зустріч "Стійкість. Продовження розмови"11 зустріч "Розмова"
Також отримайте доступ до листів Джона українським колегам!Обов'язково найдіть можливість послухати Джона! Це неймовірна підтримка і опора! емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Др. Марк Віддоусон, TSTA-P-EATA «Як працювати з провиною»."Guilt. How to work with guilt" Dr. Mark Widdowson TSTA-P-EATA (Великобританія) 1,5 години.

Розмова про почуття провини, яке зараз проявляється у різних формах.Синдром провини того, хто вижив, але не тільки. Провина в тому, що "ти зробив не так добре, як міг би, провина в тому, що втратив можливість, провина в тому, що не передбачив і не був дуже кмітливим." Марк енергійно надає підтримку кожному!емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder
Тоні Вайт TSTA-P-ITAA «Обсесивно-компульсивне мислення та зміні настрою, як реакція на травму." Tony White, TSTA-P-ITAA (Австралія) "The obsessive compulsive personality type (OC). The OC is primarily an anxiety condition". 1,5 години.

Як працювати з нав'язливим мисленням в стресовому стані. Терапія тривожності. Тоні детально розповідає як повертатися до мислення и до стану Дорослого. Спокійна структура є потужною підтримкою.емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Курс для терапевтів Тоні Вайт «ТЕРАПІЯ ТРАВМИ ВІЙНИ. ТЕРАПІЯ ПТСР»5 модулів.

Курс був проведен серпень-вересень 2022 року. Короткостроковий професійний онлайн-курс підвищення кваліфікації для підтримки та навчання українських ТА терапевтів. "Терапія Травми війни. Терапія ПТСР // War Trauma treatment. PTSD treatment " з Тоні Вайт TSTA-P-ITAA (Австралія).5 онлайн семінарів по 3 години. Література і роздаткові матераіли. Переклад українською Тетяна Свердлова.Включає додатково інтервізійні зустрічі з Наталією Ісаєвою, PTSTA-P-EATA.Вартість для громадян України - 2300 гривень. Для громадян інших країн - 200 eurо.Для доступу пишіть, будь ласка, на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Illustration

Традіційні ранкові зустрічі по четвергах з Тоні Вайт.

Записи онлайн семінарів. 2 години теорії та година супервізії. Переклад Тетяна Свєрдлова. Спеціальна вартість для громадян України.Для доступу пишіть, будь ласка, на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Зараз в доступі записи наступних вебінарів:● «Робота з тривожними клієнтами»● «Робота з суїцидальними клієнтами. Антисуїцидальний контракт»● «Терапія з підлітками. Гнів та що робити»● «Психологічні ігри та відігрування» - 2 частини.● «Сім компонентів життєвого сценарію»● «Конфлікт у відносинах. Контракти для пар" - 2 частини● «Прокрастинація з точки зору Транзакційного Аналізу»● «Емоційна грамотність для терапевтів та клієнтів. Емоції в Транзакційному Аналізі: деконфьюжен»● «Емоційна грамотність для терапевтів та клієнтів. Рєкетні почуття»● «Транзакції в кабінеті психотерапевта» - 2 частини● «Симбіоз та тупики»● «Конфлікт в терапії»● «Самоушкодження та саморуйнування»● «Субособистість Демон. Теорія та демосесії.» - 1 та 2 частини● «Робота з порожнім стільцем»
Зустрічі, які плануються в 2023:● 21 вересня «СИМБІОЗ, ПАСИВНІСТЬ ТА ПРИВ'ЯЗАННІСТЬ». РЕЄСТРАЦІЯ. ● 19 жовтня "Робота з субособістість Демон. Теорія та демосесії" Частина 3.РЕЄСТРАЦІЯ:● 7 грудня "Розуміння насильства та терапія".РЕЄСТРАЦІЯ:

Illustration

Учбові фільми, зняті на основі семінарів, які були проведені в Києві.

До кожного фільму йде роздатковий матеріал або претезнтація. Для детального опису і придбання натиснить посилання. Також за інформацією можна написати на емейл магазину ТА воок moc.liamg%40aukoobat 

Учбовий фільм:Др. Марк Віддоусон «Робота з діпресією в транзакційному аналізі. Покрокове керівництво».Dr. Mark Widdowson "Transactional Analysis For Depression: Treatment Manual Basic Training".Семінар охоплює важливі аспекти авторського посібники з лікування депресії .Тривалість - 4.51 години. Презентація - англійська + російська - 72 слайди.
Учбовий фільм:Марк Віддоусон «Активізація внутрішнього Турботливого Родителя».Dr. Mark Widdowson "Activating the Internal Nurturing Parent". В рамках цього семінару Марк розкриває сучасний психотерапевтичний підхід до терапії сорому , провини та критичного ставлення себе.Тривалість - 3.54 години. Презентація - англійська + російська - 62 слайди.
Учбовий фільм:Марк Віддоусон «Терапія сорому та вини. Розширена та доповнена версія».Dr. Mark Widdowson "Psychotherapy of Shame and Guilt".Тривалість - 4.51 години. Презентація - англійська + російська - 72 слайди.Семінар був проведений у Києві листопаді 2021 року.
Учбовий фільм:Марк Відоусон «Терапія пар для одного»Dr. Mark Widdowson Couples therapy for one: еffective strategies to improve relationshipsТривалість - 4.5 години .Презентація - англійська + російська - 113 слайдів.Семінар був проведений у Києві листопаді 2021 року.
Учбовий фільм:Тоні Вайт «Демонстрація Перерішення у практиці. Теорія та демонстрація перерішення.» Терапевтичне навчання. 1 серія фільму "Про творців школи Перерішення Бобі та Мері Гулдинг"2 серія. Основні поняття теорії методу перерішення." 3 серія. Вправа для терапевтів: сцена раннього рішення та діагностика матриці сценарію. Як укладається контракт на перерішення." 4 серія. Відповіді на запитання учасників семінару."
Частина друга . ПРАКТИКА. Тоні Вайт проводить 3 сесії перерішення з клієнтами, робить паузи та озвучує вголос гіпотези терапевта для демонстрації побудови терапевтичного мислення. До кожного випадку Тоні Вайт зробив покрокове докладне опис сесії з аналізом явних та прихованих транзакцій діаграми та рекомендаціями для навчання терапевтів. Перша частина - теоретична. Друга частина - практична, демонстрація.Тривалість - 6 годин. Роздаткові матеріали - англіська-російська.Семінар був проведений у Києві листопаді 2016 року. Учбовий фільм:Тоні Вайт «Робота з суіцідальноми особистостями. Антисуіцідальні контракти»Теорія роботи із суїцидальними клієнтами та проблемами, які стоять за цим. Концепція суїциду та суїцидальне рішення . Як працювати із суїцидальними клієнтами. Підлітковий суїцид. Суїцид та самоушкодження. Суїцидальний ризик. Також професійні рекомендації по роботі та психотерапевтичному супроводу таких клієнтів. Вправа з визначення суїцидальних ризиків у клієнтів. Антисуїцидальні контракти та угоди; "аварійні люки". Рекомендації, відповіді на запитання. Тривалість - 4 години. Роздаткові матеріали - англіська-російська. Семінар був проведений у Києві листопаді 2016 року.
Учбовий фільм:Тоні Вайт "Тілесний сценарій. Робота з тупиками 3-го рівня".Розглядається як життєвий сценарій закладається в тілі, те що в ТА називають тілесним сценарієм. Даний семінар був розроблений на замовлення українських фахівців ТА та представляє унікальний теоретичний зміст та практичні напрацювання з терапевтичного досвіду Тоні Вайта. Також розглядаються можливості поєднання терапії реперентінгу та перерішення.Тривалість - 3 години. Роздаткові матеріали - англіська-російська. Семінар був проведений у Києві листопаді 2016 року.


18-19 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ В ВАРШАВІ!

 ПРОПОЗИЦІЯ: ЗАПРОШУЄМО НАДІТИ ВАШІ УЛЮБЛЕНІ ВИШИВАНКИ НА ЗУСТРІЧ!

Illustration

Шановні друзі та колеги! Чекаємо вас на зустріч у колі однодумців, друзів, колег "ОБІЙМИ ТА" за підтримки Української Спільноти Транзакційного Аналізу та Европейської Асоціації Транзакційного Аналізу.
ПРОПОЗИЦІЯ: ЗАПРОШУЄМО НАДІТИ ВАШІ УЛЮБЛЕНІ ВИШИВАНКИ НА ЗУСТРІЧ!Учасники, будь ласка, перевірьте вашу рєестрацію та місце проведення.
АДРЕСА ПРОВЕДЕННЯ:Centrum konferencyjno – szkoleniowe Golden Floor PlazaEUROCENTRUM Golden Floor 1 ПОВЕРХ, зал Słońceal. Jerozolimskie 134, Warsaw
ФОРМАТ зустрічі: планується професійне спілкування, зустріч та знайомство, невеликі воркшопи або тематични групи з ТА спеціалистами впродовж зустрічі, спрямовані на підтримку, обмін професійним досвідом, погладжуваннями тощо.
СПІКЕРИ:Очікуємо зустрічі з Президентом УСТА Ящук Роксана, PTSTA-P-O-EATAта сертифікованими тренерами Української Спільноти ТА та фахівцями ТА:Булгакова Катерина, TSTA-P-EATA Ісаєва Наталія, PTSTA-P-EATАСпенсер Наталія, STA-PTTA-P-ITAA/CIIP, UT-IIPTS, IIPAБерезянська Влада, PTSTA-P-EATAПлетка Ольга, Практик ТА УСТАСаде Тетяна, фахівець ТА.
Також з світовим ТА фахівцями які проведуть особисту зустріч для українських колег.John R. McNeel, M.Div., Ph.D., СШАTony White, TSTA-P-ITAA, Австралія
РОЗКЛАД ЗУСТРІЧІ:СУБОТА 18 БЕРЕЗНЯ10.00–10.30 - реєстраціія10.30-11.30 Відкриття зустрічі. Обійми ТА. Ісаєва Наталія, PTSTA-P- EATA/ITAA, Кривонос Олена, Заец Ірина11.30 - 11.45 PLESO - сервіс он-лайн психотерапії в Україні та Польщі. Анонс програми Анна Лісова.11.45 - 12.00 -12 кофе брейк12.00-13.30 Джон МакНілл. "Нові рішення. Забороняючі послання і ваше життя"13.30 -14.30 перерва на обід14.30-15.30 Булгакова Катерина, TSTA-P-EATA EATA/ITAA. "Трансформації сценаріїв українців під впливом війни"15.30 -15.45 - перерва15.45-16.45 Ящук Роксана, PTSTA-P-O-EATA/ITAA Президент УСТА. "Шлях зцілення"17.00 - завершення
НЕДІЛЯ 19 БЕРЕЗНЯ10.00 – 10.30 Відкриття зустрічі. Обійми ТА. Ісаєва Наталія PTSTA-P- EATA/ITAA, Кривонос Олена, Заец Ірина10.30-11.30 Тоні Вайт Primary, seconday and vicarious trauma. Первинна, вторина та вікарна травма.11.30-11.45 кофе брейк11.45 – 12.45 Наталія Єгонська-Спенсер STA-PTTA-P-ITAA/CIIP, UT-IIPTS, IIPA12.45-14.00 перерва на обід14.00-15.00 Березянська Влада, PTSTA-P-EATA, PhD. "Три дозволи для життя".15.00-15.15 кофе брейк15.15 -15.45 Тетяна Саде "Телесні практики"15.45 - 16.15 Ольга Плетка "Завершення зустрічі"16.15 -16.30 - завершення
ДИВИСЬ РОЗКЛАД З ОПИСОМ МАСТЕР КЛАСІВ НИЖЧЕ.
ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ:17 березня п'ятниця Джон МакНілл проведе групу зустріч "Терапевтична бесіда" для українців з 17.00-18.30. Реєстрація moc.liamg%40ajehcysp.anele (група набрана).
15-16 березня Тоні Вайт проводить марафон Перерішення для українців (групи набрані. Надішліть контакти на moc.liamg%40nnabrub Ісаєва Наталія, якщо хочете встати в резервний список або прийняти участь в групі онлайн)
УМОВИ участі в загальній зустрічі:благодіний внесок: від 800 гривень (для громадян України) від 40 евро - для громадян інших країн.Благодійні внески йдуть на організаційні витрати та на перекладача.
По всіх питання звертайтесь, будь ласка, до організатора Кривонос Олена +380505722435 або на емейл moc.liamg%40ajehcysp.anele----------------------------ПРОЖИВАННЯ В ВАРШАВІ.Рекомендуємо отель: Ibis budget Warszawa Reduta ul Bitwy Warszawskiej 16, Охота, 2366 Варшава.Це найближчий отель до місця проведення Зустрічі.
ЯК ДОЇХАТИ:Простий та надійний вариант. Ви можете достатися з Києва до Варшави потягом через Хельм. Квітки Київ-Хелм продають онлайн на сайті Укрзалізниця. В Хелмі пересідаєте на потяг до Варшави, квітки можна придбати в потязі, розклад складений так що ви все встигаете. ------------------------------ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДУ: Ісаєва Наталія, PTSTA-P-EATA, Крівонос Олена, trainee for CTA-P-ЕАТА, Заєц Ірина, trainee for CTA-P-ЕАТА при підтримці Української Спільноти Транзакційного Аналізу та Европейської Асоціації Транзакційного Аналізу.
Ідея зустрічі:Одним із добрих способів підтримки та самопідтримки у важкі часи є спосіб самим створювати надихаючі та підтримуючі події! Це допомагає повертати впевненість у своїх силах та можливостях. Давайте створювати такі події!
Сердечно запрошуємо всіх українців ТА комуніті та спльноти, колег, однодумців, тих, хто використовує ТА, тих хто давно знайомий друг с другом і тих, хто бажає познайомитись!
В нас виникла ідея організації загальної зустрічі українців в Варшаві, яку ми назвали "Обійми ТА". Ми пройшли і йдемо крізь складні часи, ми підтримували один одного весь час, були на зв'язку, створюючи простір в якому були разом. Багато з нас зараз знаходяться в різних частинах світу довгий час і ми все більш відчуваємо яка це велика цінність - особиста зустріч та дружні обійми.
Ми дуже хочемо обійняти кожного, взаємодіяти, обмінятися пдітримкою, професійною інформацією. В цілому очікуємо створити велику, теплу, дружню і професійну зустріч!
Якщо Ви хочете допомогти в організації Зустрічі "Обійми ТА" будь ласка, ЗАПРОШУЄМО! і ми додамо вас в організаційну групу! Цю зустріч ми створємо сами для себе! Кожен вносить внесок щоб ця зустріч стала теплим ТА простором! --------------------------------- ЗАПРОШУЄМО В ВАРШАВУ ТА ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ!

18-19 березня Розклад зустрічі "Обійми ТА"


Illustration

18 березня субота 10.00-10.30

Відкриття 1 дня зустрічі "Обійми ТА" 

РЕЄСТРАЦІЯ

Illustration

19 березня неділя 10.00-10.30

Відкриття 2 дня зустрічі "Обійми ТА"

РЕЄСТРАЦІЯ

Illustration

18 березня субота 10.30-11.30

Ісаєва Наталія, PTSTA-P- EATA/ITAA,
Кривонос Олена, Заец Ірина

"Обійми ТА"  

Illustration

19 березня неділя 10.30-11.30

Тоні Вайт, Tony WhiteTSTA-P-ITAA, Австралія

Primary, seconday and vicarious trauma. Первинна, вторина та вікарна травма.

Illustration

18 березня субота 12.00-13.30

Джон МакНілл, John R. McNeelM.Div., Ph.D., США

"Нові рішення. Забороняючі послання і ваше життя"

Illustration

19 березня неділя 11.45-12.45

Наталія Єгонська-Спенсер
STA-PTTA-P-ITAA/CIIP, UT-IIPTS, IIPA

Груповий процес: метод відносин

Illustration

18 березня субота 14.30-15.30

Булгакова Катерина, TSTA-P-EATA EATA/ITAA

"Трансформації сценаріїв українців під впливом війни"

Illustration

19 березня неділя 14:00 - 15:00

Березянська Влада, PTSTA-P-EATA, PhD

«Три дозволи для життя». Коли відчай стає звичним і ми починаємо помічати, що тіло реагує на стрес війни, це означає, що з нами щось недобре відбуваєтеся. Ми задаємо питання, що зі мною? Чому саме зараз? Я сильна людина, що пішло не так… Пропоную на МК пошукати ресурси, які замінять заборону жити, яка активізувалась під час війни і замінити їі на дозволи, які нададуть силу знову відчути себе «живим». В результаті нашої роботи Ви візьмете Ваші особисті дозвіли, які будуть енергією для перемоги в цій війні.

Illustration

18 березня субота 14.30-15.30

Ящук Роксана, PTSTA-P-O-EATA/ITAA Президент УСТА

"Шлях зцілення"Зараз ми здебільшого знаходимся в стані Вразливого і можемо відчувати свої сценарні голоди. На мк пропоную подивиться як можна і через які стратегії получити силу і пропоную ресурсні тілесні практики.

Illustration

19 березня неділя 15.15-15.45 15.45-16.15

Садє Тетяна Тілесна праця зі стрессом Плетка Ольга Завершення

Саде Тетяна. "Тілесний сценарій і зв'язок зі стрессом". Спробуємо на собі, прості і зрозуміли техніки праці, з фокусом на тіло. Які можна використовувати в он-лайні та офлайні.Ольга Плетка проведе завершувальну вправу для Зустрічі.

Illustration


Illustration


Illustration
Illustration


ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ

17 березня (п'ятниця) зустріч с Джоном МакНілом, John R. McNeel, M.Div., Ph.D., США ГРУПА ТЕРАПЕВТИЧНА БЕСІДА 17.00-18.30 Джон МакНіл проведе групу Терапевтичная бесіда з українськими колегами. На групі буде простір для підтримки та бесіди. Перекладач Свєрдлова Тетяна.Група відбудеться з 17.00-18.30. Адреса уточнюється. Участь в групі тількі для українців. Оплата донат від 400 гривен. Реєстрація moc.liamg%40ajehcysp.anele

15-16 березня Терапевтичний марафон Перерішення з Tony White TSTA-P-ITAA в Варшаві. Асистент Наталія Ісаєва PTSTA-P-EATA. Кількість учасників обмежена. Перекладач Свєрдлова Тетяна. (групи набрані. Надішліть контакти на moc.liamg%40nnabrub Ісаєва Наталія, якщо хочете встати в резервний список або прийняти участь в групі онлайн).
 

ІНШІ ПРОЕКТИ.

Інші курси та матеріали. Навчальні курси, онлайн семінарі, учбові фільми

Ласкаво запрошуємо до нашої маленької та доброзичливої крамнички ТАвоок!

Книги з Транзакційного аналізу. Для детального опису кожної книги, пройдіть, будь ласка за посиланням.

Illustration