22-23-24 березня 2024ЗУСТРІЧ "ОБІЙМИ ТА" В ВАРШАВІ!

 ПРОПОЗИЦІЯ: ЗАПРОШУЄМО НАДІТИ ВАШІ УЛЮБЛЕНІ ВИШИВАНКИ НА ЗУСТРІЧ!

Illustration
Illustration

Шановні друзі та колеги! Чекаємо вас на ДРУГУ зустріч у колі однодумців, друзів, колег "ОБІЙМИ ТА" за підтримки Української Спільноти Транзакційного Аналізу та Европейської Асоціації Транзакційного Аналізу.Концепція Другої зустрічі 2024 - Життя триває, продовжується та змінюється різними періодами.Життя продовжується, ми приймаємо жіттеві рішення, змінюємося!Жити. Діяти. Змінювати.
ПРОПОЗИЦІЯ: ЗАПРОШУЄМО НАДІТИ ВАШІ УЛЮБЛЕНІ ВИШИВАНКИ НА ЗУСТРІЧ!Учасники, будь ласка, перевірте вашу рєестрацію та місце проведення.Приєднуйтесь до групи в ТГ "Обійми ТА - 2024" щоб бути на зв'язку
22-23-24 березня 2024 АДРЕСА ПРОВЕДЕННЯ:Centrum Konferencyjne Golden Floor Prostaul.Prosta, 69 00-838 Warszawa3 поверх, зал 12ст. метро "Rondo Daszyńskiego" навпроти входу до приміщенняпосилання в Googlemap
ФОРМАТ зустрічі: планується професійне спілкування, зустріч та знайомство, воркшопи або тематичні групи з ТА спеціалистами впродовж зустрічі, спрямовані на підтримку, обмін професійним досвідом, погладжуваннями тощо.
СПІКЕРИ:Очікуємо зустрічі з Президентом УСТА Кривонос Олена Практик ТА та Першим Президентом УСТА Ящук Роксана, PTSTA-P-O-EATAСертифікованими тренерами Української Спільноти ТА та фахівцями ТА:Булгакова Катерина, TSTA-P-EATA Ісаєва Наталія, PTSTA-P-EATАСпенсер Наталія, STA-PTTA-P-ITAA/CIIP, UT-IIPTS, IIPAПлетка Ольга, Практик ТА УСТА
Також зі світовим ТА фахівцями які проведуть особисті зустрічі для українських колег.Др.Марк Віддоусон/Dr. Mark Widdiwson, TSTA-P-EATA (Великобританія)Тоні Вайт/Tony White, TSTA-P-ITAA (Австралія)Сільвія Шахнер/SylviaSchachner, TSTA-E-EATA (Австрія), Президент ЕАТАГаррі Герт/Harry Gerth, TSTA-О-EATA (Нідерланди)
РОЗКЛАД ЗУСТРІЧІ:22 березня П'ЯТНИЦЯ 11.00-12.00 Відкриття Обіймів ТА. Привітання від Президента УСТА Кривоніс Олена та ПершогоПрезидента УСТА Роксана Ящук та організаторів Ісаєва Наталія, Кривоніс Олена, Заєць Ірина , Прилуцька Альона.12.00-12.30 перерва для Обіймів12.30 - 14.00 Тоні Вайт TSTA-P-ITAA, Австралія14.00-15.00 перерва на обід15.00-16.30 Роксана Ящук, PTSTA-P/O-EATA, Перший Президент УСТА16.30 в кінці воркшопа автограф-сесія книги17.00 завершення 1 дня.
23 березня СУБОТА10.00 - 10.30 Відкриття зустрічі. 10.30-12.00 Гаррі Герт TSTA-O-EATA, Нідерланди 12.00-12.30 кава брейк12.30 -14.00 Др. Марк Віддоусон TSTA-Р-EATA (Великобританія)14.00-15.00 перерва на обід15.00-16.30 Др. Марк Віддоусон TSTA-Р-EATA (Великобританія)в кінці воркшопа автограф-сесія книги16.30-17.00 завершення 2 дня. Обмін досвідом.
18-30 - Вечірній ТА Фуршет в ІТАЛІЙСЬКЙ РЕСТОРАЦІЇ "Włoska NAVONA" Адреса ресторації: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 19 02-366 Warszawa, Ochota
24 березня НЕДІЛЯ10.00 -11.30 Сільвія Шахнер TSTA-E-EATA , Президент ЕАТА, Австрія11.30 -12.00 кава брейк12.00 -13.30 Булгакова Катерина TSTA-P-EATA .13.30 -14.30 перерва на обід14.30 -15.30 Дискусійна зустріч. Ведуть: Наталія Єгонська-Спенсер STA-PTTA-P-ITAA/CIIP, UT-IIPTS, IIPA та Ісаєва Наталія PTSTA-P- EATA15.30-15.45 кава брейк15.45 -16.45 Плетка Ольга Практик УСТА16.45 - 17.00 Закриття зустрічі Обійми ТА.
ЛАНЧ. У бізнес-центрі, де буде проходити зустріч Обийми -2, є можливість замовити ланч (обід). Ви можете замовити через форму реєстрації ланч на усі дні заходу або на окремі дні.Оплата ланчів готівкою в перший день зустрічі зранку. Зверніть увагу! Приготуйте готівку!Вартість 1-го ланчу на одну людину на 1 день - 50 злотих. Потурбуйтесь про себе завчасно!
Додаткові заходи:23 березня субота о 18-30 в ІТАЛІЙСЬКЙ РЕСТОРАЦІЇ "Włoska NAVONA" - Вечірній ТА Фуршет Окрім насиченої офіційної програми з радістю хочемо запропонувати вам зустрітися в просторі неформального спілкування на Вечірньому ТА фуршеті для учасників Обійм-2.Адреса ресторації: ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r 19 02-366 Warszawa, OchotaСайт ресторації: https://www.restauracjanavona.pl/Бронювання місця на Вечірній ТА фуршет завершено. По питанням зверніться, будь ласка, на емейл moc.liamg%40ATymyibO ____________________25-26 березня Тоні Вайт проводить марафон Перерішення для українських фахівців. За детальними умовами участі звертатися на емейл moc.liamg%40ATymyibO Прилуцька Алена.____________________УМОВИ участі в загальній зустрічі Обійми ТА:кількість місь обмежена. Зал вміщує обмежену кількість учасників. З питань відвідування заходу звертайтесь, будь ласка, до організаторів за емейлом: moc.liamg%40ATymyibO Прилуцька Альона +380956134136, Кривоніс Олена +380505722435 В вартість входить: відвідання 3-х дней зустрічі, участь у професійних воркшопах з міжнародними та українськими тренерами, кава-брейк, Сертифікати. ----------------------------ПРОЖИВАННЯ У ВАРШАВІ.Рекомендуємо отель: Ibis budget Warszawa Reduta ul Bitwy Warszawskiej 16, Охота, 2366 Варшава.Це найближчий отель до місця проведення Зустрічі. Також рекомендуємо скористатися пошуком Booking. com для вибору зручного варіанту проживання.
ЯК ДОЇХАТИ:Простий та надійний вариант. Ви можете дістатися з Києва до Варшави потягом через Хельм. Квітки Київ-Хелм продають онлайн на сайті Укрзалізниця. В Хелмі пересідаєте на потяг до Варшави, квітки Хелм-Варшава можна придбати в потязі, або заздалегідь на сайті Evropodorozh. Розклад потягів складено таким чином, що ви все встигаєте. ------------------------------ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДУ: Ісаєва Наталія PTSTA-P-EATA, Крівоніс Олена Практик УСТА, trainee for CTA-P-ЕАТА, Заєць Ірина Практик УСТА, Прилуцька Альона, член УСТА.При підтримці Української Спільноти Транзакційного Аналізу та Европейської Асоціації Транзакційного Аналізу.
Ідея зустрічі:Запрошуємо всіх українців ТА ком"юніті та спільноти, колег, однодумців, тих, хто використовує ТА, тих, хто давно знайомий один з одним та тих, хто бажає познайомитись, в професійний ТА простір у центрі Варшави!Також ми щиро запрошуємо міжнародних ТА колег, всіх хто хоче зустрітися, познайомитися та підтримати українських колег! Ми плануємо зробити простір для зустрічі: спілкування, контакту та професійного розвитку. Досі відчуваємо наповненість від нашої першої зустрічі на "ОБІЙМИ ТА" 2023, теплу, дружню та професійну атмосферу! Багато хто з нас зараз перебуває в різних частинах світу. Та всіх нас об"єднує те, що ми Українці та працюємо у методі Транзакційний Аналіз! Особиста зустріч та дружні обійми - це цінність! Висловлюємо велику Вдячність Президенту УСТА Роксані Ящук та Делегатам УСТА Гороховський Анастасії та Коваль Лані за підтримку, супровід, коммунікацю з ЕАТА та міжнародними фахівцями!ДО ЗУСТРІЧІ!---------------------------------

Проект Solidarity with Ukraine

У 2022 році з початку війни в Україні міжнародними фахівцями ТА були проведені Благодійні семінари, групи і заходи в підтримку українських колег. Висловлюємо велику вдячність кожному! Beren Aldridge, Marij Peeters, Tanja Krist, Roxana Bacil, Maria Luisa Cataneo, Fabiola Santicchio, Mario Procacci, Keith Tudor, Louise Tudor, Mark Widdowson, John McNeel, Tony White, Isabelle Crespelle, Karen Minikin, Ray Little, Graeme Summers, Deborah Robinson, Paul Robinson, Michelle Hyams-Ssekasi, John Baxendale, Gill Davis, Sue Esden, Nea Clark, Bev Gibson, Ales Zivcovic, Carole Shadbolt, Suzanne Boyd, Andy Williams, Barbara Monk-Steel, Ronen Stilman, Carole Shadbolt, Valerie Sinason, Karen Minikin, Tess Eliot, Suzanne Boyd, Heather Fowlie, Francesca Volpi, Giles Barrow, Deborah Robinson, Cholena Mountain, Vanda Cos, Mayke Wagner-Froböse, James Sweeney, Nicole Lenner, Patrick Odendaal, Traian Bossenmayerі багато інших колег зі всього світу!

Illustration
Illustration
Illustration

John R. McNeel, M.Div., Ph.D. (USA) Джон МакНіл, відомий Транзакційний Аналітик.Проводить Зустрічі онлайн для українських колег на протязі 2022-2023 року. Кожна зустріч 2 години. Це благодійні зустрічі за донат. Ви можете отримати запис зустрічей і долучитися до наступних!Теми зустрічей: 1зустріч "Як працювати з відчаєм"2 зустріч "Відчай. Продовження розмови..."3 зустріч "Надія. Емоційний світ».4 зустріч "Відносини".5 зустріч "Ідентичність. Розмова про тривогу та підтримку."6 зустріч "Прив'язанність та Ідентичність. Продовження розмови."7 зустріч "Безпека. Союзники"8 зустріч "Повернення з світу виживання в емоційний світ. Особливості психологічної роботи з військовими"9 зустріч "Стійкість"10 зустріч "Стійкість. Продовження розмови"11 зустріч “Стійкість.Питання та відповіді”
12 зустріч “Приналежність”
13 зустріч “Зміна ідентичності”
14 зустріч “Зміна Забороняючих посилань"

Також отримайте доступ до листів Джона українським колегам!Обов'язково найдіть можливість послухати Джона! Це неймовірна підтримка і опора! Будь ласка, звертайтеся за інформацією емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder


БЛАГОДІЙНА ЗУСТРІЧ! Др. Марк Віддоусон, TSTA-P-EATA провів зустріч «Як працювати з провиною»."Guilt. How to work with guilt" Dr. Mark Widdowson TSTA-P-EATA (Великобританія) 1,5 години.

Розмова про почуття провини, яке зараз проявляється у різних формах.Синдром провини того, хто вижив, але не тільки. Провина в тому, що "ти зробив не так добре, як міг би, провина в тому, що втратив можливість, провина в тому, що не передбачив і не був дуже кмітливим." Марк енергійно надає підтримку кожному!Для отримання запису, будь ласка, напишіть на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder


БЛАГОДІЙНА ЗУСТРІЧ!Тоні Вайт TSTA-P-ITAA провів зустріч «Обсесивно-компульсивне мислення та зміні настрою, як реакція на травму." Tony White, TSTA-P-ITAA (Австралія) "The obsessive compulsive personality type (OC). The OC is primarily an anxiety condition". 1,5 години.

Як працювати з нав'язливим мисленням в стресовому стані. Терапія тривожності. Тоні детально розповідає як повертатися до мислення и до стану Дорослого. Спокійна структура є потужною підтримкою.Для отримання запису, будь ласка, напишіть на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Курс для терапевтів Тоні Вайт «ТЕРАПІЯ ТРАВМИ ВІЙНИ. ТЕРАПІЯ ПТСР»5 модулів.

Курс був проведен серпень-вересень 2022 року. Короткостроковий професійний онлайн-курс підвищення кваліфікації для підтримки та навчання українських ТА терапевтів. "Терапія Травми війни. Терапія ПТСР // War Trauma treatment. PTSD treatment " з Тоні Вайт TSTA-P-ITAA (Австралія). 5 онлайн семінарів по 3 години. Література і роздаткові матераіли. Переклад українською Тетяна Свердлова. Включає додатково інтервізійні зустрічі з Наталією Ісаєвою, PTSTA-P-EATA. Вартість для громадян України - 2300 гривень. Для громадян інших країн - 200 eurо. Для доступу пишіть, будь ласка, на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder


18-19 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ ВІДБУЛАСЬ ЗУСТРІЧ В ВАРШАВІ!

Це була тепла і історічна зустріч для всіх нас!  На зустрічі виступали та вітали учасників: Президент УСТА Ящук Роксана, PTSTA-P-O-EATAСертифікованими тренери Української Спільноти ТА та фахівці ТА: Булгакова Катерина, TSTA-P-EATA, Ісаєва Наталія, PTSTA-P-EATА, Спенсер Наталія, STA-PTTA-P-ITAA/CIIP, UT-IIPTS, IIPA, Березянська Влада, PTSTA-P-EATA, Плетка Ольга, Практик ТА УСТА, Саде Тетяна, фахівець ТА.
Також гостями зустрічі були світові ТА фахівці: John R. McNeel, M.Div., Ph.D., СШАTony White, TSTA-P-ITAA, Австралія. 
Це була тепла підримуюча зустріч! Дякуємо всім хто приклав зусилля до організації зцстрічі: Ісаєва Наталія, Кривонос Олена, Заєц Ірина. Велика вам вдячість та шана!Випуск журналу Діалогі УСТА був присвяений опису цій значної події. 

Illustration