Illustration

Контакти терапевтів, які працюють в методі Транзакційний аналіз.

ТЕРАПІЯ В ТРАНЗАКЦІЙНОМУ АНАЛІЗІ.Студентам 202 курсу ТА в Психотерапії рекомендовано пройти не менше 60 годин терапії в Транзакційному аналізі. Основна мета і задача - особистий зріст та пропрацювання особистого досвіду. Також одна з цілей – отримання досвіду терапії з фахівцем транзакційного аналізу. У Вас може бути свій особистий запит і контракт - це Ок. В цьому випадку важливо, що терапевти, яких ми рекомендуємо, мають належну освіту в ТА, обрали ТА своїм основним напрямком терапії, працюють згідно філософії та принципам практики ТА, керуючись Етичним кодексом ЕАТА та УСТА, та застосовуючи для аналізу концепції Транзакційного Аналізу. Також вони супервізують свою практику. Крім вирішення особистої проблеми студент отримує особистий досвід та приклад як проходить терапія з застосуванням ТА. Примітка, терапевти, які розміщені на сайті запрошують в терапію студентів ТА 202 курса і також дали згоду щодо рекомендацій широкому колу клієнтів. 
Рекомендуємо наступних терапевтів: 

Спеціалісти, які уклали контракт на підготовку та отримання Міжнародної сертифікації Сертифікований Транзакційний Аналітик СТА - Психотерапія.

 • Illustration

  Кохан Анна

  КИЇВ
  онлайн-оффлайн
  індивідуальна терапія
  дорослі, підлітки (16+)
  мови: українська-російська

  телефон/месенджер +38-063-898-02-75
  емейл: ten.rku%40a_nahkoK

  Самооцінка, прийняття себе, пошук ресурсів. Емоції, депресія, тривожність, адаптація до змін в житті, складнощі прийняття рішення. Стосунки, комунікація. Внутрішні конфлікти. Підтримка батьків підлітків. Працюю з дорослими підлітками (16+)7 років приватної практики в ТА.

 • Illustration

  Кривонос Олена

  УКРАЇНА
  онлайн
  індивідуальна терапія, групова терапія
  дорослі, сімейні пари, підлітки 
  мови: російська-українська

  телефон/месенджер + 380505722435
  емейл: moc.liamg%40ajehcysp.anele

  Індивідуальне консультування та групова психотерапія. Психодіагностика, емоційна грамотність, відновлення психоемоційного стану, проблеми з самооцінкою, самоцінністю, самоусвідомленістю. Робота зі втратою, смислами, горювання. Кризове консультування, психічні розлади: депресія, стрес, ПТСР. Міжособові відносини, терапія пар. Спортивна психологія. Освіта: вища психологічна освіта. Практична псіхологія. Спорт, спортивна псіхологія. Додаткова освіта: курс с психоаналізу 2 роки, курс Символдрама (середня ступень), курс арттерапії, курс 202 Транзакційного аналізу 4 роки, курс МBSR (майндфулнес). Досвід роботи: з 2015 року приватна практика психотерапевтки, з 2012 року психолог- консультант, з 2003 року спортивний псіхологПро себе та свою роботу: люблю життя, спорт, подорожі, психологію. Мої життєві пріоритети - усвідомленість, особистісний розвиток, творчість, відносини (у широкому значенні), кохання, баланс. Це те, на що я спираюсь і у роботі.Вірю в силу людини, здатність кожного змінювати своє життя і бути щасливим!У роботі ставлю акценти на утворення простіру безпеки та над вибудовуванням відносин - людини до самої себе та з іншими. Вважаю, що стосунки зцілюють, коли вони мають довіру, безпеку, любов. Людина для мене – це цінність та яскрава індивідуальність. У роботі з клієнтами кожен особливий!

 • Illustration

  Гончарова Наталія

  РІВНЕ
  онлайн-оффлайн 
  індивідуальна терапія, групова терапія
  дорослі
  мови: українська, російська

  телефон/мессенджер +380680693798 
  email: moc.liamg%40xnavorahcnog

  Основні напрямки, з якими я працюю: покращення комунікації з партнерами, емоційний стан, розширення вікна толерантності, саморегуляція та соцконтроль емоцій, робота з втратою, початок нової діяльності, підтримка під час психологічних криз, робота із тривожністю та фобіями, депресивний стан.

 • Illustration

  Гунда Тетяна

  УКРАЇНА. Ужгород
  онлайн-оффлайн
  індивідуальна терапія, групова терапія, терапія пар
  дорослі, пари, підлітки +16
  мови: українська, російська

  Viber, WhatsUpp, Telegram +380506786129 
  moc.liamg%40anaytet.adnuh

  Traineе for CTA-P-EATA (Транзактний аналіз), Сертифікований гештальт-терапевт за стандартами Европейськоі Асоціації Гештальт Терапії (EAGT), Голова Представництва Транзакційного Аналізу в Закарпатті. Член УСТА, НПА, MATA, EATA.Маючи професійні знання, досвід роботи, особисті якості, я підтримаю Вас у наступних питаннях: складності у міжособистісних та сімейних взаєминах (нерозуміння, ревнощі, насильство, зрада, тяжке розлучення); часті конфлікти на роботі: з колегами та з керівництвом; психологічні проблеми у сексуальних взаєминах; панічні атаки, страхи та тривожність. Наявність психосоматичних розладів (в т.ч. психологічне безпліддя);Розлади харчової поведінки; почуття самотності, безнадійної туги, стан засмучення, хронічна втома. Втрата сенсу життя і віри в себе. Психологічні проблеми адаптації в еміграції; проживання наслідків криз та психологічної травми (у тому числі проживання втрати вагітності), втрати близької людини; фінансове неблагополуччя, пов'язане з невирішеними емоційними проблемами; прокрастинація.  

 • Illustration

  Бліннікова Надія

  ВРОЦЛАВ. ПОЛЬША
  онлайн-офлайн
  індивідуальна терапія, групова терапія
  дорослі
  мови: українська, польска, російська

  Працюю за різними запитами.Не працюю з залежностями від наркотиків, алкоголю, комп'ютера. 

 • Illustration

  Гунчак Олександр

  ЧЕРНІВЦІ
  онлайн-офлайн
  індивідуальна терапія, групова терапія
  дорослі, батькі, підлітки, сімейні стосунки
  мови: українська, російська

  Взаємини, допомога у вирішенні проблемних ситуацій, допомога в русі вперед, у вирішенні задач. Я працюю як психотерапевт під супроводом супервізора. Знаходжусь на контракті з ЄАТА (Європейська Асоціація Транзакційного Аналізу), щодо отримання міжнародної сертифікації Сертифікований Транзакційний Аналітик СТА — Психотерапія. Продовжую навчання в методі Транзакційного аналізу та Інтегративної психотерапії з фокусом на відносини. Спеціалізуюсь у сфері взаємовідносин. У своїй роботі пропоную допомогу батькам у розв'язанні проблем дитячо-батьківських відносин. Працюю з сім'ями та підлітками.В процесі роботи Ви зможете знайти підтримку в пошуках ресурсу та засобів вирішення конфліктних ситуацій. Допомогу в налагодженні сімейних взаємовідносин.

 • Illustration

  Ламанова Лариса

  м. Київ, вул. Оболонська, 29
  онлайн-офлайн
  індивідуальна терапія
  дорослі
  мови: українська, російська

  +380503344959всі месенджери 
  moc.liamg%40fl.avonamal

  Надання консультативної, психологічної, психотерапевтичної допомоги при запиті.

 • Illustration

  Нефедова Тетяна

  Великобританія, Україна
  онлайн
  індивідуальна терапія
  дорослі, онкопацієнти, родичі онкопацієнтів
  мови: українська, російська, англійська

  +380982616954
  ten.rku%404596atn

  Депресії, тривожні стани, переживання горя та втрат, внутрішні конфлікти, стосунки з партнерами, ділові стосунки, суіцидальні думки, травми.Найулюбленіший підхід - перерішення. Використовую концепції психологічних ігор, его-станів, сценаріїв.Не працюю з алкогольними та наркотичними залежностями.
  Обожнюю свою роботу психотерапевта, постійно навчаюсь та беру супервізії, поважаю своїх клієнтів, маю досвід власної психотерапії.Працювала волонтером з онкопацієнтами в лікарні та хоспісі.Клієнт для мене - це унікальна особистість з неповторним досвідом та переживаннями, до якої я ставлюсь дуже дбайливо та чуйно

 • Illustration

  Олена Колінько

  Україна, м. Київ (кабінет вул. Деміївська)
  онлайн і офлайн
  індивідуальні сесії та терапевтичні групи
  дорослі
  мови: українська, російська

  ТГ: @kolinko_helen
  moc.liamg%40neleh.oknilok

  Самооцінка, самоідентифікація, прийняття себе, пошук ресурсів, емоції. Внутрішні конфлікти. Депресії, комунікація, вікові кризи.Дитячі травми у дорослих. Працюю з жертвами насильства (фізичного, психологічного, сексуального). Проблеми з сексуальністю.З концепцій ТА: дослідження життєвого сценарію, емоційна грамотність, дослідження (арешти) стадій розвитку.
  10 років в психології. Практикуючий психолог, науковець, кримінолог. Закінчила 4 річне навчання в Транзакційному Аналізі. Кандидат в транзакційні аналітики (trainee for CTA-P). Додатково вивчала медичну сексологію. В роботі акцентую увагу на терапевтичних відносинах. Допомагаю вибудовувати відносини з собою та оточуючими через усвідомлення клієнтом своїх потреб й особистісних меж (розвиток автономії) й укріплення Батьківського его-стану (Р+). Крім практичної, займаюсь науковою роботою. Маю ряд наукових публікацій на тему боротьби з насильством. Дійсна членкиня УСТА, НПА, EATA. Членкиня Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем». Членкиня ред. колегії журналу Діалоги УСТА.

Спеціалісти, які пройшли або проходять навчання в Транзакційному аналізі і застовують ТА в професійній практиці.Мають супервізії. Рекомендуємо.

 • Illustration

  Висоцька Юлія

  КИЇВ кабінет Печерськ
  онлайн-офлайн
  індвідуальна терапія
  дорослі
  мови: українська, російська

  депресія, апатія, складнощі у відносинах, адаптація в новому місті/країні, втрата близьких, незадовільна самооцінка, втрата сенсу, емоційна грамотність (допомагаю познайомитись з емоціями і потребами людини), труднощі у прийняті рішень, неможливість створити сім’ю, сепарація, РХП (розлад харчової поведінки), поліпшення якості життя. 

 • Illustration

  Тарасюк Євген

  КИЇВ
  онлайн
  індивідуальна терапія, терапія пар
  дорослі
  мови: російська

  телефон, viber, telegram +380632454669 
  moc.liamg%40yinegve.kuysarat

  Відносини, самооцінка, проживання травми чи втрати, тривожність, кар'єра.Посилання на сторінку Фейсбук.

 • Illustration

  Позняк Оксана

  ОДЕСА
  онлайн-офлайн
  індивідуальна терапія
  дорослі
  мови: російська, українська

  +380937115713 телеграм @okpoz 
  moc.liamg%4071kainzop.aknasko

  Невпевненість в собі. Страх розпочинати нове. Відсутність довіри собі та іншим. Тривога. Відсутність ресурсу. Проблеми здійснення цілей. Запити на дослідження та зміни:Відчуття завмирання, внутрішня порожнеча, втрата опори у житті, самотність і біль відкидання, заборона вираження гніву, відсутність довіри собі та іншим, страх критики, почуття провини та приниження. Труднощі втілення своїх мрій у дії. Парна терапія. Сексологія. Відсутність інтимних відносин. Сексуальна дисгармонія. Адикції у відносинах. Сексуальні розлади.

 • Illustration

  Бєлих Ігор

  БРАТИСЛАВА
  онлайн-офлайн
  індивідуальна терапія
  дорослі
  мови: українська, російська

  будь які месенджери +380980803503  
  moc.liamg%4012rotagitsni

  Працюю з різними запитами. Не працюю з сексуальним насильством.

 • Illustration

  Пророк Софія

  КИЇВ. УЖГОРОД
  онлайн
  індивідуальна терапія
  дорослі
  мови: українська, російська

  Стосунки з собою. Тривожність, проблеми саморегуляції, самооцінки, самоприйняття. Допомогаю клієнтам знаходити опори в собі. В минулому працювала з алко-, наркозалежними, зараз готова працювати з залежними в стійкій ремісії чи їх близькими.
  Подобається допомогати клієнтам розкривати їх потенціал.  Запрошую студентів ТА для дослідження життевого сценарію. Ставлюсь до дослідження життєвого сценарію клієнта як до подорожі: місцями захоплюче, десь важко, але з можливістю гарантовано відшукати скарб! У психотерапії, куди ви не пішли б, - завжди знайдете себе. 

 • Illustration

  Рєчкалова Анна

  КИЇВ. Кабинет на вул, Басейна, 5б
  онлайн-офлайн
  індивідуальні сесії
  дорослі
  мови: українська, російська

  будь який месенджер +380931370955
  moc.liamg%40005avolakhcer

  Взаємовідносини між людьми, емоції та почуття, життєві сценарії, втрата та психологічна травма, проблеми близькості, пошук себе або втрата сенсу життя, внутрішньоособистісний конфлікт, проблеми сексуального характеру та сексуальності.

 • Illustration

  Кобзар Оксана

  ВАРШАВА
  онлайн
  індивідуальні сесії
  дорослі
  мова: українська, російська

  Viber або telegram +380633837222
  moc.liamg%40civa617040

  ПСИХІАТР. ПСИХОТЕРАПЕВТ. Тривога, ОКР, нав'язливі думки, самокритика, горювання, проблеми в стосунках, емоційне вигорання, депресія, діагностика психічного стану (в.т.ч. психіатрична), підбір медикаментозного лікування.

 • Illustration

  Анастасія Шеррі

  Мальта
  онлайн 
  індивідуальні сесії, групи психологічної підтримки, медіація
  дорослі, партнерські та сімейні пари
  мова: українська, англійська, російська

  +35677910904 (WhatsApp, Telegram)
  moc.liamg%40ana.alirohop

  Самотність, труднощі в побудові стосунків. Проблеми в стосунках з партнером, батьками чи іншими значимими людьми. Труднощі адаптації до змін, іміграція. Переживання втрати, горювання. Травма, ПТСР. Депресія, стрес, тривожність. Робота з емоціями та важкими переживаннями. Втома та емоційна виснаженість. Відчуття безвиході, втрата сенсів та опори, кризові періоди в житті, пошук ресурсів та способів виходу з проблемних ситуацій. Психологічне консультування пар, в тому числі інтернаціональних.Я - медичний психолог за базовою освітою. Закінчила 4 річне навчання в Транзакційному Ааналізі. В роботі дотримуюся холістичного (цілісного) підходу до психологічного здоров'я та добробуту. Я роблю фокус на терапевтичних стосунках та та потребах клієнта. Також я додатково вивчала майндфулнес, як укріплення Дорослого его стану, люблю практикувати його сама та навчаю клієнтів цьому класному інструментові. 

 • Illustration

  Роман Рак

  Київ
  онлайн - офлайн 
  індивідуальна терапія
  дорослі, партнерські та сімейні пари
  мова: українська, російська

  +380674056848
   ten.rku%40vrkar

  Прийняття себе, внутрішні конфлікти, пошук ресурсів, самооцінка. Адаптація до змін в житті, складнощі прийняття рішення, тривожність, депресія, комунікація, стосунки, емоції.Запрошую дослідити своє життя за допомогою Транзакційного Аналізу та зробити його кращим. Допомагаю клієнтам в пошуку ресурсів та розкритті їх потенціалу. 

 • Illustration

  Твардієвич Сергій

  Київ
  онлайн 
  індивідуальна терапія
  дорослі, підлітки
  мова: українська, російська

  +380955863090
  ten.rku%40hciveidravts

  Тривожні стани, ПТСР, депресія, горювання, втрата, розвиток особистості, проблеми адаптації, ПА, хронічний стрес, залежності (алко, нарко та гральна) і співзалежні відносини; провина, травма, близькі зниклих безвісти; поведінка самоушкодження.Працюю 8 років психологом у центрі реабілітації залежностей та приватній психіатрії. Маю багато досвіду і навичок у цьому напрямку, закінчую 202 курс ТА, планую і надалі розвиватись у цьому напрямку. 

 • Illustration

  Тетяна Лонська

  Київ
  онлайн 
  індивідуальна терапія
  дорослі
  мова: українська, російська


  moc.liamg%40itat.amirp

  Працюю з самооцінкою, сепарацією, особистісними кордонами, порушеннями харчової поведінки, харчовою залежністю, супроводжую розлади харчової поведінки (РХП), консультую батьків підлітків з РХП, супроводжую схуднення (якщо не виявлено РХП).Мої улюблені теми це емоційна грамотність та драматичний трикутник.
  Маю власний досвід успішного виходу з РХП (що тривав майже 20 років), який і привів мене у психологію - це моя друга вища освіта. Додатково проходила спеціалізації по роботі з різними формами порушень та розладів харчової поведінки у різних підходах.

 • Illustration

  Тетяна Гриценко

  м. Київ, очний приймо за адресою: вул. Басейна, 5Б 
  онлайн і офлайн
  індивідуальні сесії, тренінги
  дорослі
  мова: українська, російська

  https://t.me/tanyagrytsenko
  +380666251155
  moc.liamg%40tsigolohcysp.oknestyrgt

  Категорії запитів, з якими я працюю: - Тривога, нав'язливі думки, страх невизначеності- Депресивні стани, апатія, емоційне виснаження- Робота із травмою, опрацювання травматичного досвіду- Робота із втратою, ускладнена скорбота - Проблеми самооцінки, невпевненість у собі, внутрішня критика- Проблеми в комунікації, міжособистісних стосунках- Проблеми в робочих стосунках, професійне емоційне вигорання- Питання самореалізації, зміни професії 
  Улюблені теми з концепцій ТА: концепції реляційного ТА, робота з матрицею переноса-контрпереноса, его стани, дослідження сценарію та забороних послань, емоційна грамотність за Клодом Штайнером, опрацювання внутрішньої критики, цикли сили.
  Психотерапія - це моя друга професія, якій передувала робота в бізнесі. Маю 10-річний попередній досвід роботи рекрутером, ейчаром, тренером, керівником ейчар проектів. Мій шлях у психотерапію розпочався у мої 30 років з особистого клієнтського досвіду, який переріс у глибоку зацікавленість цією сферою. Вже 8 років я активно вивчаю психологію, і зараз я з впевненістю можу сказати, що це моє покликання та моя пристрасть.
  Останні 3 роки я повністю присвятила себе психотерапевтичній роботі, і маю вже більше 800 годин клієнтської практики. 
  Мені властивий бережний підхід до клієнта. Я віддаю перевагу ґрунтовній тривалій терапевтичній роботі, адже для глибоких внутрішніх змін потрібен час, цікавість та увага до себе

 • Illustration

  Марія Терещенко

  Київ
  онлайн і офлайн
  індивідуальні сесії
  Дорослі, підлітки
  мова: українська

  +380504456554
  moc.liamg%40oknehcsereTakhciraM

  Працюю з запитами про стосунки, і все що дотичне до цього (межі, потреби, конфлікти, самотність, тощо), тривожно-афективні розлади, розлади особистості та сильно виражені акцентуації характеру що заважають в житті. Пошук себе та сенсу життя, проблеми самооцінки, проблеми регуляції емоцій, вікові кризи. Серед улюблених концепцій ТА: Окейна позиція, укладання контракту, сценарні рішення, драйвери, заборони, потреби в стосунках.
  За освітою клінічний психолог, до всього в своїй роботі підходжу виважено та грунтовно. Мене не лякають діагнози психіатричні, і я люблю працювати з складними запитами. В цьому мій Маленький Професор кайфує. Транзактний аналіз є для мене основою та фундаментом, та я дуже допитлива, тож в роботі також використовую методики з когнітивно-поведінкової (КПТ) та схематерапії (СТ) - в яких також маю сертифіковане навчання.

 • Illustration

  Альона Демченко

  Київ
  онлайн
  індивідуальні сесії
  Жінки 
  мова: українська, російська

  +380683042641 (Viber, Telegram)
  moc.liamg%4020oknehcmedanelo

  Працюю з жінками: тривожні стани, страхи, психологічне та емоційне виснаження, невпевненість та невизначеність, пошук та відновлення ресурсу.
  Також запрошую у роботу жінок, які мають стосунки з алко- нарко- залежними чоловіками та хочуть змінити і покращити власне життя.
  Запрошую дослідити, усвідомити внутрішні конфлікти, обмеження, заборони та змінити їх на нові ресурсні дозволи та можливості.