СЕРТИФІКАЦІЯ В ТРАНЗАКЦІЙНОМУ АНАЛІЗІ

Теорія та практика методу Транзакційного аналізу (ТА) застосовується в чотирьох різних сферах, які називаються галузями спеціалізації: Психотерапія - Р, Организації - О, Консультування - С, Освіта - Е.

 • Психотерапія - Р

  A. Галузь спеціалізації Психотерапія призначена для практиків, які прагнуть полегшити здатність клієнта до самоактуалізації, розширення можливостей, зцілення та змін. Психотерапевтичний процес дозволяє клієнту розпізнавати та змінювати архаїчні, самообмежуючі моделі – «впоратися з болем минулого в теперішньому, щоб бути вільним жити життя у майбутньому». Мета полягає в тому, щоб клієнти зрозуміли себе та свої стосунки та створили варіанти жити своїм життям усвідомлено, творчо, спонтанно, також відкрито для близькості.

 • Организації - О

  Our specialist can help you assess your particular issue and define which plan suits you the most. Feel free to contact us.

 • Консультування - С

  B. Галузь спеціалізації Консультування: TA Консультування є професійною діяльністю в рамках контрактних відносин. Процес консультування дозволяє клієнтам або клієнтським системам розвивати обізнаність, можливості та навички для вирішення проблем та особистого розвитку в повсякденному житті через посилення власних сильних сторін, ресурсів і функціонування. Його мета полягає в тому, щоб збільшити автономію стосовно їх соціального, професійного та культурного середовища.

 • Освіта - Е

  C. Галузь спеціалізації у Освіті призначена для професіоналів, які працюють у сфері освіти та навчання в дошкільному, шкільному, університетському та післявузівському контекстах. Вона також стосується підтримки дітей, підлітків і дорослих, які навчаються в сім'ї, установах або суспільстві. Освітні теорії та застосування ТА можуть бути використані для розвитку педагогічних команд та установ. Метою є подальше особисте та професійне зростання в рамках соціальної перспективи.

Сертифкації проводять наступні організації:

 • Illustration

  Українська Спільнота Транзакційного Аналізу - УСТА

  НАЦІОНАЛЬНА СЕРТИФІКАЦІЯ - ПРАКТИК ТАПоложення про внутрішню сертифікацію УСТА - Практик Транзакційного АналізуЩо отримує фахівець після сертифікації Практик ТА?Статус Практик ТА відповідно до Етичного Кодексу УСТА та ЄАТА;Перевагу в списку членів УСТА, рекомендованих клієнтам (відразу після СТА, ПТСТА ТСТА);Право видавати сертифікати УСТА на своїх заходах;Занесення до Реєстру психотерапевтів України (після того, як буде ухвалено Флеш-Закон / Указ МОЗ).УСТА au.gro.atsu%40swen

 • Illustration

  Європейска Асоціація Транзакційного аналізу - ЄАТА

  МІЖНАРОДНА СЕРТИФІКАЦІЯ - СЕРТИФІКОВАНИЙ ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІТИКЩо отримує фахівець після міжнародної Сертифікації ТА та вимоги щодо сертифікаці викладено в Руководстві:EATA Training and Examination Handbook для Европейської ассоціації ТА

 • Illustration

  Міжнародна Асоціація Транзакційного анализу - ITAA

  МІЖНАРОДНА СЕРТИФІКАЦІЯ - СЕРТИФИКАОВАНИЙ ТРАНЗАКЦІЙНИЙ АНАЛІТИКЩо отримує фахівець після міжнародної Сертифікації ТА та вимоги щодо сертифікаці викладено в Руководстві:IBOC Certification & Examinations Handbook для Міжнародної асоціації ТА.

Навчання з ТА — як для особистого, так і для професійного зростання і сертифкації — пропонується в усьому світі інститутами та сертифікованими тренерами, рівень компетенції яких підтверджений ЄАТА та/або ITAA.  
Навчання методу ТА є додатковим навчанням до основної державної освіти, яка має бути відповідною законодавчо для надання послуг в обраному напрямку. Можуть існувати національні законодавчі обмеження щодо того, хто може працювати як психотерапевт та/або консультант. Як той, хто навчається, так і його головний Супервізор зобов’язані бути обізнаними та проінформованими про такі обмеження.
Це означає, що фахівці пройшли навчання методу ТА та пройшли сертифікацію за стандартами вищезгаданих міжнародних організацій. Години навчання у таких тренерів є валідними для Національної та Міжнародної сертифікації.
Навчання та супервізії в ТА можуть проводити Транзакційні аналітики з статусом:● TSTA - Тренер та Супервізор в транзакційному аналізі  ● TTA - Тренер в транзакційному аналізі ● STA - Супервізор в транзакційному аналізі  ● PTSTA - Попередній навчающий Тренер та Супервізор в транзакційному аналізі ● TA TS - Сертифікований транзакційний аналітик - тренер в транзакційному аналізі
Щоб дізнатися, яке навчання доступне в Україні відвідайте сайт Української спільноти ТА або інформаційний сайт ТА в Україні.Дивись сайт Української спільноти Транзакційного Аналізу - УСТА 

Сертифікація - це підтвердження відповідності компетенції фахівця рівню, який потребує стандарт якості.
Сертифікація підтверджує, що результати навчання засвоєні студентом, оцінені та визнані компетентним органом згідно з певним стандартом.
Сертифікація - це також процес, під час якого компетентний орган офіційно підтверджує досягнення встановлених стандартів якості та надає відповідний документ та права фахівцеві, який пройшов сертифікацію.
Компетентність - це сукупність і сформованість єдиного комплексу теоретичних знань, практичних умінь та навичок із застосування в практиці, розуміння та застосування професійної етичної позиції.

Лише навчальні та супервізуючі транзакційні аналітики (TSTA, TTA та STA) або попередні навчальні та супервізуючі транзакційні аналітики (PTSTA) та сертифіковані тренери та супервізори практиків (CTA TS) можуть проводити навчання та супервізії в ТА.

 • ШЛЯХ ДО СЕРТИФІКАЦІЇ

  Illustration


 • СТАТУСИ В ТРАНЗАКЦІЙНОМУ АНАЛІЗІ

  Illustration


Як обрати супервізора для підготовки ДО міжнародноГО іспиту.

Для складання міжнародного іспиту на статус СТА в ЕАТА та ITAA необхідно обрати Основного супервізора та укласти з ним контракт на підготовку до складання міжнародного іспиту.Основними супервізорами можуть бути фахівці ТА з рівнем сертифікації PTSTA та TSTA з будь-якої країни.  Загальна кількість супервізійних годин роботи з основним супервізором має бути не менше 40 годин.  Фахівці УСТА, які рекомендовані до укладення контракту - дивись на сайті УСТА.
Задати питання та отримати додаткову інформацію можна отримати написавши на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder або +380956134136, Telegram чат: https://t.me/RedecisionSchool Координатор: Прилуцька Алена