СТРУКТУРА НАВЧАННЯ 202 КУРСІ. МІЖНАРОДНЕ ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ТРАНЗАКЦІЙНОму АНАЛІЗУ В ГАЛУЗІ ПСИХОТЕРАПІЇ

 • СТРУКТУРА НАВЧАННЯ ТА ШЛЯХ ДО СЕРТИФІКАЦІЇ.

  IllustrationСтруктура навчання на 202 курсі. Міжнародне професійне навчання методу Транзакційний аналіз в галузі Психотерапії:

 • Знайомство з базовою філософією та принципами Транзакційного Аналізу. Тривалість 12 годин.
  Офіційний міжнародний базовий курс Введення у Транзакційний аналіз проводиться за єдиним стандартом, який розроблений Міжнародною та Європейською асоціаціями ТА у всьому світі. Необхідний для складання Національної сертифікації та міжнародного іспиту Сертифікований Транзакційний аналітик в галузі Психотерапія.
  Проходження 101 курсу підтверджується Офіційним міжнародним сертифікатом ЄАТА.
  Детальніше про курс.

202 КУРС. МІЖНАРОДНЕ НАВЧАННЯ ПРОФЕСІЙНОМУ ЗАСТОСУВАННЮ МЕТОДУ ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ В ГАЛУЗІ ПСИХОТЕРАПІЯ.

 • 1 МОДУЛЬ. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ БАЗОВОЇ ТА СУЧАСНОЇ ТЕОРІЇ ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ.

  8 теоретичних семінарів та 8 практикумів.Тривалість теоретичного семінару – 12 годин.Тривалість практикуму до кожного семінару – 3 години.
  РОЗКЛАД 1 МОДУЛЮ.

 • 2 МОДУЛЬ. ПРАКТИКА ТА ФАХІВЦЯ.

  8 теоретичних семінарів та 8 практикумів.

 • 3 МОДУЛЬ. ПЕРСОНАЛЬНИЙ СТИЛЬ ТА АНАЛІТИКА. ШКОЛИ ТА.

   8 теоретичних семінарів та 8 практикумів.

Загальна кількість годин за 3 модулі:● 288 теоретичних годин.● 96 практичних годин.

 • 4 МОДУЛЬ. ЗАСТОСУВАННЯ ТРАНЗАКЦІЙНОГО АНАЛІЗУ В КЛІНІЧНІЙ ПРАКТИЦІ

   7 теоретичних семінарів 7 практикумів

Загальна кількість годин 4 модуля:● 82 теоретичні годин.● 28 практичних годин.

Форми навчання на 202 курсі

 • Курс підготовки до міжнародної сертифікації


  Довгострокове навчання для складання Національної сертифікації та міжнародного іспиту Сертифікований Транзакційний аналітик в галузі Психотерапія. 
  Сертифікати про проходження повного курса навчання студенти отримують за умови виконання завдань. Сертифікат підтверджує години навчання Advanced TA Training в методі ТА, які є валідними для складання міжнародного іспиту в ЕАТА і ITAA.
  Вимоги: ● Для навчання у форматі "Курс підготовки до міжнародної сертифікації" обов'язковою вимогою є наявність диплому про вищу освіту державного зразка, який дає право надавати послуги в галузі психології.● Не більше двох пропусків за модуль. Пропуски потрібно відпрацювати, написавши ессе по темі пропущеного семінару, та відпрацювати практичні завдання в інтервізійній групі. Далі проходження співбесіди з основним тренером.● Виконання домашніх завдань курсу, зокрема ведення Щоденника цитат.● Робота в інтервізійних групах.● Складання тестів з теми кожного семінару.● З другого року навчання (модулю) необхідно проходити супервізії у тренерів PTSTA або TSTA. Для отримання загального сертифікату навчання на 202 курсі необхідно мати щонайменше 30 годин супервізії у тренерів PTSTA або TSTA. 

 • ВІЛЬНЕ ВІДВІДУВАННЯ


  Ви можете відвідувати обрані семінари для особистого розвитку. Сертифікат про відвідування.

Самостійна робота на 202 курсі у форматі "Курс підготовки до міжнародної сертифікації":

 • це простір для спілкування, обміну досвідом, професійної підтримки, професійного та особистісного зростання.
  Мета роботи групи - це обмін досвідом, становлення професійної ідентичності, можливість у спільному досвіді пережити труднощі, з якими стикаються початківці та практикуючі фахівці. 

 • Щоденник цитат. Робота з літературою.

  Після кожного семінару студент обирає цитату з наданої літератури, яка привернула увагу. Виписує з зазначенням автора та джерела. Цитат на кожну тему має бути не менше 3-ох.  Важливо - окрім цитати, студент має написати власні роздуми та примітки, що саме відгукнулось в цитаті.Далі 1 чи 2 цитати з роздумами та тематичною картинкою студенти публікують у закритій групі у ФБ до кожної теми семінару.

 • Опитувальник для перевірки знань.

  Після кожного семінару буде наданий опитувальник для перевірки знань.

 • Професійний лог.

  Студенти починають вести професійний лог навчання та практики, заповнюючи години навчання, супервізій тощо.Професійний лог необхідний для складання Національної сертифікації та міжнародного іспиту Сертифікований Транзакційний аналітик.

Професійне навчання дорослих передбачає взяти на себе відповідальність вчитися. Це означає відвідування теоретичних та практичних занять, виконання навчального плану та завдань.