ІНТЕРВІЗІЙНІ ГРУПИ УСТА - 12


ДЛЯ СТУДЕНТІВ ГРУПИ УСТА-12 ЗАПРОПОНОВАНА РОБОТА В ІНТЕРВІЗІЙНИХ ГРУПАХ ДЛЯ ВІДПРАЦЮВАННЯ ТЕОРЕТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ. ПІСЛЯ КОЖНОГО СЕМІНАРУ ДАЄТЬСЯ ЗАВДАННЯ ДЛЯ КОЛЕГІЙНОГО ВІДПРАЦЮВАННЯ В ІНТЕРВІЗІЙНІЙ ГРУПІ. Ми надаємо допомогу в формуванні таких груп. Контакт moc.liamg%40loohcsnoisiceder 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ. ЩО ТАКЕ ІНТЕРВІЗІЙНІ ГРУПИ?

ІНТЕРВІЗІЙНІ ГРУПИ - це простір для спілкування, обміну досвідом, професійної підтримки, професійного та особистісного зростання.
Мета роботи групи - це обмін досвідом, становлення професійної ідентичності, можливість у спільному досвіді пережити труднощі, з якими стикаються початківці та практикуючі фахівці.
Інтервізія (лат. inter - між, + visio - бачення) - це метод групової роботи та рефлексії між рівними за своїм рівнем та статусом фахівцями. Це обмін досвідом та взаємні консультації рівних за рівнем та статусом колег.
Так як інтервізійна група - це збори з рівними за досвідом і статусом колегами, то за фактом створюються правила, про які учасники групи домовляються між собою. Час, тривалість інтервізійної групи визначають самостійно.
Є декілька рекомендацій. Рекомендована кількість учасників: від 4 осіб, може бути більше, але з практики ефективно, коли не більше 7. Рекомендована одна чи дві зустрічі інтервізійної групи між семінарами. На зустрічі рекомендовано виконати завдання, обговорити питання, що стосуються професійного розвитку, дати погладжування і підтримку.
Рекомендується прописати правила комунікації у групі. Обов'язково включити правило конфіденційність: все, що відбувається в рамках інтервізійної групи, тут же залишається, за межі групи нічого не виноситься. Також слідувати філософії ТА: Всі люди Ок, Кожна людина здатна мислити, Люди можуть приймати нові рішення та змінюватися. Принципам практики ТА: Я-Ок-Ти Ок, Відкрита комунікація, Контрактні відносини.
І давати, просити Погладжування!:)Бажаємо вам гарної групи!
Якщо в вас виникли питання, будь ласка, пишіть moc.liamg%40loohcsnoisiceder координатор Альона Прилуцька