ІНТЕРВІЗІЙНІ ГРУПИ

Загальна інформація

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ГРУПИ УСТА-12 ЗАПРОПОНОВАНА РОБОТА В ІНТЕРВІЗІЙНИХ ГРУПАХ ДЛЯ ВІДПРАЦЮІВАННЯ ТЕОРЕТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ. НАРАЗІ ПРАЦЮЄ 6 ГРУП.

ЩО ТАКЕ ІНТЕРВІЗІЙНІ ГРУПИ?

ІНТЕРВІЗІЙНІ ГРУПИ - це простір для спілкування, обміну досвідом, професійної підтримки, професійного та особистісного зростання.
Мета роботи групи - це обмін досвідом, становлення професійної ідентичності, можливість у спільному досвіді пережити труднощі, з якими стикаються початківці та практикуючі фахівці.
Інтервізія (лат. inter - між, + visio - бачення) - це метод групової роботи та рефлексії між рівними за своїм рівнем та статусом фахівцями. Це обмін досвідом та взаємні консультації рівних за рівнем та статусом колег.
Так як інтервізійна група - це збори з рівними за досвідом і статусом колегами, то за фактом створюються правила, про які ви домовитеся між собою. Час, тривалість інтервізійної групи визначає самостійно.
У цьому є рекомендації. Рекомендована кількість учасників: від 4 осіб, може бути більше, але з практики ефективно, коли не більше 7. Рекомендована одна чи дві зустрічі інтервізійної групи між семінарами. На зустрічі рекомендовано виконати завдання та обговорити питання, що стосуються професійного розвитку.Рекомендується прописати правила комунікації у групі. Рекомендується обов'язково включити правило конфіденційність: все, що відбувається в рамках інтервізійної групи, тут же залишається, за межі групи нічого не виноситься. 
Також слідувати філософії ТА: Всі люди Ок, Кожна людина здатна мислити, Люди можуть приймати нові рішення та змінюватися. І принципам практики ТА: Я-Ок-Ти Ок, Відкрита комунікація, Контрактні відносини. 
Якщо потрібна додаткова інформація та уявлення як ще працюють інтервізійні групи, можете прочитати відповідні матеріали в інтернеті.
Бажаємо вам гарної групи!
Якщо в вас виникли питання, будь ласка, пишіть moc.liamg%40loohcsnoisiceder адміністратор Лана Короленко