202 COURSE. PROFESSIONAL TRAINING IN TRANSACTION ANALYSIS.

LONG-TERM PROFESSIONAL TRAINING IN TRANSACTION ANALYSIS.ПРОГРАМА НАВЧАННЯ.Довгострокова програма навчання Транзактному Аналізу розрахована на здобуття професійної освіти та відповідає стандартам підготовки ТА фахівців Європейської Асоціації Транзактного Аналізу та Міжнародної Асоціації Транзактного Аналізу. Години навчання підтверджується міжнародним сертифікатам і також сертифікатом УСТА (Української Спільноти Транзакційного Аналізу).
Програма включає - 
Загальний курс - три модуля.Кількість теоретичних годин за загальний курс: 300. Практичних годинників: 144.Кожен модуль включає 8 теоретичних семінарів і 8 практикумів.Тривалість теоретичного семінару – 12 годин (деякі семінари – 15 годин).Тривалість практикуму до кожного семінару – 6 годин.
Додатковий Клінічний модуль – Психотерапія. Кількість теоретичних годин: 84. Практичних годин: 42.
План навчання:
Перший модуль. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ БАЗОВОЇ ТА СУЧАСНОЇ ТЕОРІЇ ТРАНЗАКТНОГО АНАЛІЗУ.
Семінар 1. Контракти. Основа ТА.Семінар 2. Єго стани.Семінар 3.Транзакції та погладжуванняСемінар 4. Емоції у ТА.Семінар 5. Теорія гр. Психологічні ігри.Семінар 6. Теорія сценарію.Семінар 7. Драйвери, стилі, персональні адаптації.Семінар 8. Від пасивності до автономії.
Сертифікація першого модуль.
Другий модуль. ПРАКТИКА ТА ФАХІВЦЯ.
Семінар 9. Кордони компетентності. Етика професійної діяльності транзактного аналітика.Семінар 10. Перша зустріч. Перші сесії у терапії та консультуванні.Семінар 11. Діагностика особистості концепціях ТА. Плани лікування.Семінар 12. Перенос та контрперенос.Семінар 13. Техніки вікової регресії.Семінар 14. Робота з групами у ТА. Групова психотерапія.Семінар 15. Терапія з дітьми – теорія розвитку. Терапія із парами. Медіація.Семінар 16. Завершення терапії. Робота з горіванням у ТА.
Сертифікація за другий модуль.
Третій модуль. ПЕРСОНАЛЬНИЙ СТИЛЬ ТА АНАЛІТИКА. ШКОЛИ ТРАНЗАКТНОГО АНАЛІЗУ.
Семінар 17. Класична школа у ТА.Семінар 18. Школа Перерішення.Семінар 19. Школа Катексису.Семінар 20. Інтеграційний ТА.Семінар 21. Relational ТА.Семінар 22. Cо творчий ТА.Семінар 23. Психодинамічні підходи в ТА.Семінар 24. Робота з тілом у ТА. Трансгенераційний та культуральний сценарій у ТА.
СЕРТИФІКАЦІЯ ЗА ТРИ МОДУЛІ.______________________________________________________________________________________________Додатковий модуль. КЛІНІЧНИЙ ТА.Семінар "Введення в психіатричну діагностику, DSM5 та МКБ 10. Система діагностики"Семінар "Психотерапія шизоїдного процесу в ТА"Семінар "Психотерапія нарцисичного в ТА"Семінар "Психотерапія межового процесу в ТА"Семінар "Психотерапія депресії та тривожних станів"Семінар "Робота із суїцидальними особами у ТА."Семінар "Психотерапія залежностей. Розлади харчової поведінки."______________________________________________________________________________________________ДОДАТКОВІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ:Курс "Ведення групової терапії. Робота з групами".Курс "Тренінг Емоційної Грамотності".Терапевтичний марафон "Робота з тілесним сценарієм".
ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ТРАНЗАКТНОГО АНАЛІЗУ!