EMOTIONAL LITERACY

Illustration

ТРЕНІНГІ ЕМОЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ

Запрошуємо на професійні тренінги у Транзактному Аналізі за К.Штайнером. Базова та сучасна інформація про емоції та почуття.

ЩО ТАКЕ ЕМОЦІЙНА ГРАМОТНІСТЬ?

Ласково просимо до Школи Емоційної грамотності в Транзакційному Аналізі!
Я провожу навчання Емоційної грамотності з 2012 року. В основі моїх тренінгів лежить Тренінг Емоційної грамотності Клода Штайнера та сучасні моделі транзактного аналізу.
У транзактному аналізі існує багато розробок, концепцій та практичних моделей. Однією з найбільш інсайтних та ресурсних концепцій є поняття сценарії життя. Також концепція емоційної грамотності. Це поняття розробив та ввів у транзактний аналіз Клод Штайнер. Його відома книга "Емоційна грамотність: інтелект із серцем" рекомендується до прочитання всім, кому важливе ємоційне спілкування.
2011 року моя колега Севальнева Заріна запросила Клода Штайнера в Україну. І спільно ми організували "Вік-енд з Клодом Штайнером" у Києві. Клод розповідав про ідею, концепцію емоційної грамотності і провів тренінг емоційної грамотності. Участь у тренінгу майстра надихнула мене вивчати тему емоційного інтелекту та проводити тренінги в Україні.
Емоційної грамотності – інтелекту із серцем – можна навчитися. Розуміти як функціонує емоційна сфера та практикуючи особливі транзактні вправи, які спрямовані на усвідомлення емоцій у собі та в інших, здатність розуміти себе та інших, вибирати стратегію, яка допоможе підтримувати якісні стосунки – то чому ми вчимося на цих тренінгах. Результат тренінгу важко переоцінити. Ми вчимося і починаємо усвідомлювати власні почуття, почуття інших людей, застосовувати в особистому та професійному житті. Емоційна грамотність – важлива складова нашого життя.

ТРЕНІНГ ЕМОЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ
проводяться з 2011 року
Illustration

ЯКИЙ В ВАС РІВЕНЬ ЕМОЦІЙНОЇ УСВІДОМЛЕНОСТІ?Опитувальник розроблен Клодом Шатйнером з урахуванням концепції Шкала Емоційної грамотності та може дати вам уявлення про ваш рівень емоційної обізнаності, яка є невід'ємною частиною емоційної грамотності.
Посилання на опитувальник http://emotional.djamah.org/#!/ru
Після проходження опитувальника Ви отримуєте Ваш особистий результат із посиланням на Главу 2. "Емоційне усвідомлення" з книги К.Штайнера "Емоційна грамотність: інтелект із серцем."


ТРЕНІНГИ ЕМОЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ


ТРЕНІНГ ЕМОЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ. ЧАСТИНА 1. Базовий курс.

Illustration


Формат: онлайн, офлайн.кількість учасників: до 18 учасників офлайн, до 14 учасників онлайн.Сертифікат УСТА, години навчання в ТА у професійний лог.

Базовий тренінг на якому отримуємо базові знання та навички ЕГ. Що таке Емоційний інтелект та емоційна грамотність. Правила емоційно грамотного спілкування. Ознайомимося з базовою та сучасною теорією ТА про емоційну сферу. Визначаємо рівень емоційного усвідомлення, визначаємо стратегії поведінки за різних почуттів. Навчання розуміти, висловлювати і говорити про почуття, як працює та активувати інтуїцію, визначення емоційної шкоди та взяття відповідальності. Навичка саморегуляції та вибір стратегії спілкування.

ПЛАН ТРЕНІНГУ ЕМОЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ - 1:
Теорія. Основи емоційного усвідомлення та грамотності.Що таке емоційний інтелект та емоційна грамотність.Емоційний та раціональний розум. Триєдиний мозок. Зв'язок тіла та почуттів.Базові та рекетні почуття - їх мета та завдання.
Практика. Емоційний рекет, стратегії поведінки - визначення своїх рекетних почуттів
Теорія.Рекомендації для грамотного визначення та вираження своїх почуттів та розуміння почуттів інших людей.Таблиця почуттів та як її використовувати.Шкала емоційного усвідомлення та опитувальник емоційної усвідомленості
Практика - Визначення рівня своєї емоційної усвідомленості.
Теорія. Навчання емоційної грамотності.Погладжування (визнання) – як одиниця міжособистісного зізнання.Економія погладжувань та її правила. 5 правил К.Штайнера.Внутрішній Критик – як інструмент переривання контакту та Ваш особистий інструмент "не бути близьким".Як вийти з Економії Погладжувань.
Практика. Правила проведення ТЕГ. Практика та навчання розуміти, називати та говорити про свої почуття з іншими людьми. Побудова емоційно грамотних транзакцій.практика. Визначення своєї економії погладжувань.практика. Аналіз емоційної обстановки. Зв'язок дії та почуття.
3 помилки під час аналізу емоційної обстановки.
Практика. Інтуїція та емпатія, як відрізняти інтуїцію від фантазій. Пошук "зерна істини".Практика. Як брати відповідальність за завдання емоційної шкоди. Емоційно грамотний спосіб приймати та вибачатися.
10 заповідей емоційної грамотності Клода Штайнера.
Навчання побудовано 50% теорії та 50% практики. Учасники одержують робочі матеріали та особистий емоційний словник.
РЕЄСТРАЦІЯ ТА РОЗКЛАД: moc.liamg%40loohcsnoisiceder

ТРЕНІНГ ЕМОЦІОНАЛЬНОЇ ГРАМОТНОСТІ. ЧАСТИНА 2. Продвинутий курс.

IllustrationФормат: онлайн, офлайн.Кількість учасників: до 18 учасників офлайн, до 14 учасників онлайн.Сертифікат УСТА, години навчання в ТА у професійний лог.

Практична та терапевтична робота, майстерність та мистецтво визнання та погладжувань. Визначення та нейтралізація Критикуючого Родителя, активація Дбайливого Родителя для відпрацювання навичок та тренування нових стратегій, аналізуємо емоційний сценарій та відпрацьовуємо емоційно заряджені ситуації. Контракт на безпеку та конфіденційність. 

ПЛАН ТРЕНІНГУ ЕМОЦІЙНОЇ ГРАМОТНОСТІ - 2:
Теорія. Майстерність та мистецтво визнання та погладжувань. Поезія погладжувань.Профіль погладжувань, банк погладжувань, фільтр погладжувань.Мистецтво давати та приймати погладжування з різних его станів. Зміна патерну погладжувань.Практика. Особистий профіль економії погладжувань. Розбір особистих випадків.
Теорія. Внутрішній Критик – види, форми та стратегії прояву Родителя-Критика (Родитель-Свин), фази роботи з Критиком, нейтралізація та вихід з Економії погладжувань.Практика. Індивідуальна та групова робота для зменшення впливу стратегій Критика.
Теорія. Дбайливий Родитель – стратегії самопідтримки. Як активувати, посилювати, створити та приймати вашого особистого "Дбайливого Родителя". Індивідуальна робота та групова робота.
Теорія. Емоційний сценарій - емоційно заряджені ситуації, у яких є труднощі. практика. Аналіз старої стратегії та створення нової.Теорія. Емоційна грамотність та Драматичний трикутник Карпмана.
Практика. Особливості та нюанси застосування емоційної грамотності.Робочі листи та особистий словник. Невеликі блоки теорії та основна практична робота. 30% теорії та 70% практики.
РЕЄСТРАЦІЯ ТА РОЗКЛАД: moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Illustration

КУРС "МЕТОДИЧНА ПІДГОТОВКА ТРЕНЕРІВ ЕМОЦІОНАЛЬНОЇ ГРАМОТНОСТІ"Кількість учасників обмежена.формат: онлайн

Ціль курсу:- надати методичну підготовку щодо Тренінгу емоційної грамотності;- Складання індивідуального плану тренінгу для ведучого;- Відпрацювання ведення основних блоків тренінгу;- Розбір складнощів при проведенні тренінгу.

Наприкінці учасники представляють свою програму та презентацію для проведення тренінгу ЕГ, що є сертифікаційною роботою.
У вартість курсу входить індивідуальна супервізія – 1 година.

Умови участі. На курс приймаються фахівці, які мають наступний лог:

Ви пройшли:
1. навчання в Тренінгу ЕГ-1 та Тренінгу ЕГ-2.
2. закінчили перший рік (108 годин) і більше 1 року навчання на 202 курсі який веде PTSTA, TSTA.
4. маєте навчання проведення груп (тренінг тренерів) та досвід ведення груп.
5. пріоритет віддається фахівцям, які уклали контракт на СТА.

Після закінчення курсу Ви отримуєте Сертифікат про Методичну підготовку, години йдуть в професійний лог як години навчання.
Інформацію про тренерів, які закінчили курс, розміщуємо на сайті Школи ЕГ і рекомендуємо для проведення тренінгів ТЕГ від Школи Емоційної грамотності. Є варіант сприяння організації груп.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА РОЗКЛАД: moc.liamg%40loohcsnoisiceder