ABOUT

Добрий день

Мене звуть Наталія Ісаєва.Я психолог, психотерапевт у методі Транзакційного аналізу.
Вивчаю, розвиваю та практикую метод ТА понад 14 років і сподіваюся робити це й надалі.
Основний напрямок моєї діяльності: Психотерапія. Навчання професійному транзактному аналізу.Супервізія - індивідуальна та групова за міжнародними стандартами ТА.Клієнтська практика, терапевтичні групи, терапевтичні марафони. 
Додатковий напрямок: ТА в Організаціях. Організатор міжнародних навчальних проектів у Транзактному Аналізі.

Illustration

● Засновник та керівник Школи Емоційної грамотності.З 2012 року я проводжу тренінги та навчання Емоційної грамотності – базовий за К.Штайнером та сучасна інформація в ТА. Тренінг тренерів для тих, хто хоче вести Тренінг Емоційної Грамотності.
● Терапевтичний практикум Сценарій життя та марафон "Тілесний сценарій".Моє кохання в ТА - це дослідження Сценарія як несвідомого плану життя. Моя гордість та розробка "Дослідження Сценарія життя за допомогою Улюбленої дитячої казки", та співавтор терапевтичного практикуму "Тілесний сценарій. Дослідження за допомогою Улюбленої дитячої казки" в ТА. Проводжу терапевтичні практикуми дослідження сценарію. Спільно з Булгаковою Катериною проводимо терапевтичний марафон Тілесний сценарій у ТА.
● Міжнародна Школа Перерішення, яку ми створили спільно з Тоні Вайт.Це CPD Continuing professional development course - навчання та підвищення кваліфікації для терапевтів ТА з подальшою сертифікацією - годинник Advanced TA training. Теорія та практика сучасної Школи Перерішення. З 2021 ко-тренер та супервізор у Міжнародній Школі Перерішення.

Мій професійний лог:
У мене дві вищі освіти. Перша за спеціальністю "Фінанси" Київський Славістичний університет (2000 рік випуск) та друга за спеціальністю "Психологія" Київський Національний Університет ім.Т. Шевченка (2007 рік випуск).
До транзактного аналізу я прийшла навчатися у 2006 році на 202 курс В. Гусаковського у Києві. Професійну діяльність безпосередньо у Транзактному Аналізі розпочала у 2007 році. І на сьогоднішній час у моєму професійному лозі понад 2000 годин міжнародного навчання, понад 800 годин індивідуальної та понад 600 годин групової клінічної практики. У тому числі понад 100 годин практики асистентом та ко-тренером на міжнародних терапевтичних марафонах перерішення з Тоні Вайтом. Досвід отримання міжнародної сертифікації у ТА.
Внесок у розвиток ТА в Україні – з 2013 по 2017 Президент Української асоціації ТА.
З 2020 року засновник та Почесний член Української Спільноти ТА. Член Ради УСТА.
Організатор міжнародних конференцій ТА в Україні.

Додатково.
ВИДАННЯ КНИГ. Організація професійного перекладу та видання книг з Транзактного Аналізу.Власник маленької та доброзичливої крамничики TAbook, в якої ми продаємо книги та матеріали з Транзакційного Аналізу.
Я організувала переклад та видавництво більш ніж 10 книг з ТА. Таких як, Клод Штайнер "Емоційна грамотність", Тоні Вайт "Робота з суіцідальними особами", Тоні Вайт "Терапія Перерішення сьогодні", Джон МакНіл "Забороняючі послання" та інші.
Завдяки цієї діяльності у мене з'явився великий досвід роботи з унікальними матеріалами ТА.
Будь ласка, завітайте на сайт крамнички ТАвоок: https://tabooks.com.ua/
ОРГАНІЗАЦІЯ ПОДІЙ. Мені подобається запрошувати фахівців ТА з усього світу та організовувати навчання, зустрічі, знайомства.
Була співорганізатором приїзду в Україну засновників методу ТА Стівена Карпмана, Клода Штайнера (2011 рік, спільно із Севальневою З.).Запрошувала та організувала візити та навчання в Україні з провідними фахвіцями ТА – Гюнтер Мор (Німеччина), Аннет Ділман (Німеччина), Тоні Вайт (Австралія), Гаррі Герт (Нідерланди), Марк Віддоусон (Великобританія). Організатор онлайн зустрічей з Джоном МакНілом.
Також з колегами ми організовували кожен рік національні та міжнародні конференції ТА в Києві.
Отже,
На даний момент я є міжніродним Сертифікованим Транзактним аналітиком у галузі Психотерапія - СТА-Р-ЕАТА/ITAA
Попереднім Тренером та Супервізором у Транзактному Аналізі - тренер та супервізор з міжнародною акредитацією у ТА - PTSTA-P-EATA/ITAA
Інструктором міжнародного офіційного базового курсу 101 Введення в ТА.
кандидатом на СТА в області Організаційого ТА.
Провожу професійне навчання з ТА, тренінги, супервізії, консультації, групи.
Email для контакту moc.liamg%40nnabrub   
Запрошую у світ Транзакційного Аналізу зі мною!