АНОНС ПОДІЇ!

18-19 БЕРЕЗНЯ 2023 РОКУ ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ В ВАРШАВІ!

Illustration

Шановні друзі та колеги! 
РАДИ ЗАПРОСИТИ вас на довгоочікувану особисту зустріч у колі однодумців, друзів, колег "ОБІЙМИ ТА" за підтримки Української Спільноти Транзакційного Аналізу!
Р Є Е С Т Р А Ц І Я Н А З У С Т Р І Ч
Одним із добрих способів підтримки та самопідтримки у важкі часи є спосіб самим створювати надихаючі та підтримуючі події! Це допомагає повертати впевненість у своїх силах та можливостях. Давайте створювати такі події! Сердечно запрошуємо всіх українців ТА комуніті та спльноти, колег, однодумців, тих, хто використовує ТА, тих хто давно знайомий друг с другом і тих, хто бажає познайомитись!
В нас виникла ідея організації загальної зустрічі українців в Варшаві, яку ми назвали "Обійми ТА".
Ми пройшли і йдемо крізь складні часи, ми підтримували один одного весь час, були на зв'язку, створюючи простір в якому були разом. Багато з нас зараз знаходяться в різних частинах світу довгий час і ми все більш відчуваємо яка це велика цінність - особиста зустріч та дружні обійми.
Ми дуже хочемо обійняти кожного, взаємодіяти, обмінятися пдітримкою, професійною інформацією. В цілому очікуємо створити велику, теплу, дружню і професійну зустріч!
ФОРМАТ зустрічі: планується професійне спілкування, зустріч та знайомство, невеликі воркшопи або тематични групи з ТА спеціалистами впродовж зустрічі, спрямовані на підтримку, обмін професійним досвідом, погладжуваннями тощо.
ТРЕНЕРИ. Очікуємо зустрічі з сертифікованими тренерами Української Спільноти ТА:Булгакова Катерина, TSTA-P-EATA  Ящук Роксана PTSTA-P-O-EATA, Президент УСТА  Ісаєва Наталія, PTSTA -P-EATАСпенсер Наталія, TTA-P-EATA
Також з світовим ТА фахівцями які проведуть особисту зустріч для українських колег.
John R. McNeel, M.Div., Ph.D., СШАTony White, TSTA-P-ITAA, Австралія

РОЗКЛАД ЗУСТРІЧІ:
СУБОТА 18 БЕРЕЗНЯ10.00– 11.30 Відкриття зустрічі. Обійми ТА. Ісаєва Наталія, PTSTA-P- EATA/ITAA, Кривонос Олена, Заец Ірина11.30-12.00 кофе брейк12.00-13.30 Джон МакНілл. Нові рішення.13.30 -14.30 перерва на обід14.30-15.30 Булгакова Катерина, TSTA-P-EATA EATA/ITAA15.30 -15.45 - перерва15.45-16.45 Ящук Роксана, PTSTA-P-O-EATA/ITAA17.00 - завершення
НЕДІЛЯ 19 БЕРЕЗНЯ10.00 – 10.30 Відкриття зустрічі. Обійми ТА. Ісаєва Наталія PTSTA-P- EATA/ITAA, Кривонос Олена, Заец Ірина10.30-11.30 Тоні Вайт. 11.30-11.45 кофе брейк11.45 – 12.45 Спенсер Наталія, TTA-P-EATA12.45-14.00 перерва на обід14.00-15.00 Запрошений тренер15.00-15.15 кофе брейк15.15 -16.15 Запрошений тренер16.15 -16.30 - завершенняСписок тренерів, які будуть на зустрічі наразі поповнюється і програма оновлюється! 
ДОДАТКОВІ ЗАХОДИ:
17 березня п'ятниця Джон МакНілл проведе групу зустріч "Терапевтична бесіда" для українців з 17.00-18.30РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗУСТРІЧ СКОРО БУДЕ ВІДКРИТА.
15-16 березня Тоні Вайт проводить марафон Перерішення для українців (групи набрані. Надішліть контакти на moc.liamg%40nnabrub Ісаєва Наталія, якщо хочете встати в резервний список або прийняти участь в групі онлайн)
УМОВИ участі в загальній зустрічі:благодіний внесок: від 800 гривень (для громадян України).від 40 евро - для громадян інших країн.Благодійні внески йдуть на організаційні витрати та на перекладача.
Благодійний внесок можно сплатити за наступними реквізитами:Гривні: ФОП Кривоніс Олена ВікторівнаIBAN UA803515330000026008052160061Код отримувача 2787913366Назва банку АТ КБ "ПРИВАТБАНК"з поміткою "благодійний внесок"
Евро: PayPal moc.liamg%40ajehcyspanele
Реєстрація на зустріч в Варшаві за посиланням.По всіх питання звертайтесь, будь ласка, до організатора Кривонос Олена +380505722435 або на емейл moc.liamg%40ajehcysp.anele----------------------------ПРОЖИВАННЯ В ВАРШАВІ.Ми можемо надати інформацію щодо проживання, але адреса проведення зустрічі ще уточнюється.
ЯК ДОЇХАТИ:Простий та надійний вариант. Ви можете достатися з Києва до Варшави потягом через Хельм. Квітки Київ-Хелм продають онлайн на сайті Укрзалізниця. В Хелмі пересідаєте на потяг до Варшави, квітки можна придбати в потязі, розклад складений так що ви все встигаете. ------------------------------ОРГАНІЗАТОРИ ЗАХОДУ: Ісаєва Наталія, PTSTA-P-EATA, Крівонос Олена, trainee for CTA-P-ЕАТА, Заєц Ірина, trainee for CTA-P-ЕАТА. при підтримці Української Спільноти Транзакційного Аналізу.
Якщо Ви хочете допомогти в організації Зустрічі "Обійми ТА" будь ласка, ЗАПРОШУЄМО! і ми додамо вас в організаційну групу! Цю зустріч ми створємо сами для себе! Кожен вносить внесок щоб ця зустріч стала теплим ТА простором! --------------------------------- ЗАПРОШУЄМО В ВАРШАВУ ТА ЧЕКАЄМО НА ЗУСТРІЧ!

Illustration

17 березня (п'ятниця) зустріч с Джоном МакНілом, John R. McNeel, M.Div., Ph.D., США ГРУПА ТЕРАПЕВТИЧНА БЕСІДА17.00-18.30
15-16 березня Терапевтичний марафон Перерішення з Tony White TSTA-P-ITAA в Варшаві.

17 березня Джон МакНіл проведе групу Терапевтичная бесіда з українськими колегами. На групі буде простір для підтримки та бесіди.Перекладач Свєрдлова Тетяна.Група відбудеться з 17.00-18.30. Адреса уточнюється. Участь в групі тількі для українців. Оплата донат від 400 гривен. Реєстрація moc.liamg%40ajehcysp.anele

15-16 березня Терапевтичний марафон Перерішення Тоні Вайт, TSTA-P-ITAA, асистент Наталія Ісаєва PTSTA-P-EATA. Кількість учасників обмежена. Перекладач Свєрдлова Тетяна. (групи набрані. Надішліть контакти на moc.liamg%40nnabrub Ісаєва Наталія, якщо хочете встати в резервний список або прийняти участь в групі онлайн).
 

Проект Solidarity with Ukraine.

У 2022 році з початку війни в Україні міжнародними фахівцями ТА були проведені Благодійні семінари, групи і заходи в підтримку українських колег. Висловлюємо велику вдячність кожному! Beren Aldridge, Marij Peeters, Tanja Krist, Roxana Bacil, Maria Luisa Cataneo, Fabiola Santicchio, Mario ProcacciKeith Tudor, Louise Tudor, Mark Widdowson, John McNeel, Tony White, Isabelle Crespelle Karen Minikin, Ray Little, Graeme Summers, Deborah Robinson, Paul RobinsonMichelle Hyams-Ssekasi, John Baxendale, Gill Davis, Sue Esden, Nea Clark, Bev Gibson Ales Zivcovic, Carole Shadbolt, Suzanne Boyd, Andy Williams, Barbara Monk-Steel, Ronen Stilman Carole Shadbolt, Valerie Sinason, Karen Minikin, Tess Eliot, Suzanne Boyd, Heather Fowlie, Francesca Volpi,Giles Barrow, Deborah Robinson, Cholena Mountain, Vanda Cos, Mayke Wagner-Froböse James Sweeney, Nicole Lenner, Patrick Odendaal, Traian Bossenmayer список доповнюється.___________________________________Доступ до ЗАПИСУ наступних зустрічей, Ви можете отримати написавши на на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder Переклад українською Тетяна Свердлова. Доступ до матеріалів - донат. 

Illustration
Illustration
Illustration

John R. McNeel, M.Div., Ph.D. (USA) Джон МакНіл, відомий Транзактний Аналітик.Зустрічі онлайн на протязі 2022 року. 2 години кожна зустріч.
Теми зустрічей: 1зустріч "Як працювати з відчаєм". 2 зустріч "Відчай. Продовження розмови..."3 зустріч "Надія. Емоційний світ».4 зустріч "Відносини".5 зустріч "Ідентичність. Розмова про тривогу та підтримку."6 зустріч "Прив'язанність та Ідентичність. Продовження розмови."
Також надається доступ до листів Джона українським колегам!Обов'язково найдіть можливість послухати Джона! Це неймовірна підтримка і опора! емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Др. Марк Віддоусон, TSTA-P-EATA «Як працювати з провиною»."Guilt. How to work with guilt" Dr. Mark Widdowson TSTA-P-EATA (Великобританія) 1,5 години.

Розмова про почуття провини, яке зараз проявляється у різних формах.Синдром провини того, хто вижив, але не тільки. Провина в тому, що "ти зробив не так добре, як міг би, провина в тому, що втратив можливість, провина в тому, що не передбачив і не був дуже кмітливим." Марк енергійно надає підтримку кожному!емейл moc.liamg%40loohcsnoisicederТоні Вайт TSTA-P-ITAA «Обсесивно-компульсивне мислення та зміні настрою, як реакція на травму." Tony White, TSTA-P-ITAA (Австралія) "The obsessive compulsive personality type (OC). The OC is primarily an anxiety condition". 1,5 години.

Як працювати з нав'язливим мисленням в стресовому стані. Терапія тривожності. Тоні детально розповідає як повертатися до мислення и до стану Дорослого. Спокійна структура є потужною підтримкою.емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder

ІНШІ ПРОЕКТИ. 

Інші курси та матеріали. Навчальні курси, онлайн семінарі, учбові фільми. 

Курс для терапевтів Тоні Вайт «ТЕРАПІЯ ТРАВМИ ВІЙНИ. ТЕРАПІЯ ПТСР»5 модулів.

Курс був проведен серпень-вересень 2022 року. Короткостроковий професійний онлайн-курс підвищення кваліфікації для підтримки та навчання українських ТА терапевтів. "Терапія Травми війни. Терапія ПТСР // War Trauma treatment. PTSD treatment " з Тоні Вайт TSTA-P-ITAA (Австралія).5 онлайн семінарів по 3 години. Література і роздаткові матераіли. Переклад українською Тетяна Свердлова.Включає додатково інтервізійні зустрічі з Наталією Ісаєвою, PTSTA-P-EATA.Вартість для громадян України - 2300 гривень. Для громадян інших країн - 200 eurо.Для доступу пишіть, будь ласка, на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Illustration

Традіційні ранкові зустрічі по четвергах з Тоні Вайт.

Записи онлайн семінарів. 2 години теорії та година супервізії. Переклад Тетяна Свердлова. Спеціальна вартість для громадян України.Для доступу пишіть, будь ласка, на емейл moc.liamg%40loohcsnoisiceder

Зараз в доступі записи наступних вебінарів:● «Робота з тривожними кліентами»● «Робота з суіцідальними клиентами. Антисуіцідальний контракт»● «Терапія з підлітками. Гнів та що робити»● «Психологічні ігри та відігрування» - 2 частини.● «Сім компонентів життевого сценарію»● «Конфлікт у відносинах. Контракти для пар"● «Прокрастинація з точки зору Транзакційного Аналізу»● «Емоційна грамотність для терапевтів та клиентів. Емоції в Транзакційному Аналізі: деконфьюжен»● «Емоційна грамотність для терапевтів та клиентів. Рєкетні почуття»● «Транзакції в кабінеті психотерапевта»● «Сімбіоз та тупики»
Зустрічі, які плануються в 2023:
● 16 лютого 2023 Тема зустрічі "Конфлікт в терапії/Conflict in therapy". Реєстрація: https://forms.gle/ZsUTpxVNkVgN1FGq8
● 20 лютого 2023 Тема зустрічі "Самоушкодження та саморуйнування/Self harm and self destructiveness". Реєстрація: https://forms.gle/svoRCwXz4rhJ6Bvy7

Illustration

Учбові фільми, зняті на основі семінарів, які були проведені в Києві.

До кожного фільму йде роздатковий матеріал або претезнтація. Для детального опису і придбання натиснить посилання. Також за інформацією можна написати на емейл магазину ТА воок moc.liamg%40aukoobat 

Учбовий фільм:Др. Марк Віддоусон «Робота з діпресією в транзакційному аналізі. Покрокове керівництво».Dr. Mark Widdowson "Transactional Analysis For Depression: Treatment Manual Basic Training".Семінар охоплює важливі аспекти авторського посібники з лікування депресії .Тривалість - 4.51 години. Презентація - англійська + російська - 72 слайди.
Учбовий фільм:Марк Віддоусон «Активізація внутрішнього Турботливого Родителя».Dr. Mark Widdowson "Activating the Internal Nurturing Parent". В рамках цього семінару Марк розкриває сучасний психотерапевтичний підхід до терапії сорому , провини та критичного ставлення себе.Тривалість - 3.54 години. Презентація - англійська + російська - 62 слайди.
Учбовий фільм:Марк Віддоусон «Терапія сорому та вини. Розширена та доповнена версія».Dr. Mark Widdowson "Psychotherapy of Shame and Guilt".Тривалість - 4.51 години. Презентація - англійська + російська - 72 слайди.Семінар був проведений у Києві листопаді 2021 року.
Учбовий фільм:Марк Відоусон «Терапія пар для одного»Dr. Mark Widdowson Couples therapy for one: еffective strategies to improve relationshipsТривалість - 4.5 години .Презентація - англійська + російська - 113 слайдів.Семінар був проведений у Києві листопаді 2021 року.
Учбовий фільм:Тоні Вайт «Демонстрація Перерішення у практиці. Теорія та демонстрація перерішення.» Терапевтичне навчання. 1 серія фільму "Про творців школи Перерішення Бобі та Мері Гулдинг"
2 серія. Основні поняття теорії методу перерішення." 3 серія. Вправа для терапевтів: сцена раннього рішення та діагностика матриці сценарію. Як укладається контракт на перерішення." 4 серія. Відповіді на запитання учасників семінару." Частина друга . ПРАКТИКА. Тоні Вайт проводить 3 сесії перерішення з клієнтами, робить паузи та озвучує вголос гіпотези терапевта для демонстрації побудови терапевтичного мислення. До кожного випадку Тоні Вайт зробив покрокове докладне опис сесії з аналізом явних та прихованих транзакцій , діаграми та рекомендаціями для навчання терапевтів. Перша частина - теоретична. Друга частина - практична, демонстрація.
Тривалість - 6 годин. Роздаткові матеріали - англіська-російська.Семінар був проведений у Києві листопаді 2016 року. Учбовий фільм:Тоні Вайт «Робота з суіцідальноми особистостями. Антисуіцідальні контракти»Теорія роботи із суїцидальними клієнтами та проблемами, які стоять за цим. Концепція суїциду та суїцидальне рішення . Як працювати із суїцидальними клієнтами. Підлітковий суїцид. Суїцид та самоушкодження. Суїцидальний ризик. Також професійні рекомендації по роботі та психотерапевтичному супроводу таких клієнтів. Вправа з визначення суїцидальних ризиків у клієнтів. Антисуїцидальні контракти та угоди; "аварійні люки". Рекомендації, відповіді на запитання. Тривалість - 4 години. Роздаткові матеріали - англіська-російська. Семінар був проведений у Києві листопаді 2016 року.
Учбовий фільм:Тоні Вайт "Тілесний сценарій. Робота з тупиками 3-го рівня".Розглядається як життєвий сценарій закладається в тілі, те що в ТА називають тілесним сценарієм. Даний семінар був розроблений на замовлення українських фахівців ТА та представляє унікальний теоретичний зміст та практичні напрацювання з терапевтичного досвіду Тоні Вайта. Також розглядаються можливості поєднання терапії реперентінгу та перерішення.Тривалість - 3 години. Роздаткові матеріали - англіська-російська. Семінар був проведений у Києві листопаді 2016 року.

Ласкаво запрошуємо до нашої маленької та доброзичливої крамничкі ТАвоок!

Книги з Транзакційного аналізу. Для детального опису кожної книги, пройдіть, будь ласка за посиланням.

Illustration